Po zavedení Mireny bez menstruace

Anonymní
6.11.19 12:04

Po zavedení Mireny bez menstruace

Ahoj holky.
V polovině srpna jsem podstoupila miniinterupci v 6tt, zároveň jsem si při zákroku nechala zavést nitroděložní tělísko (Mirenu). Po zákroku jsem krvacela klasicky těch 5 dní a od té doby nic :nevim:
Na kontrole u OG jsem byla po 14 dnech po mini, na utz vše v pořádku, tělísko na svém místě..
Všude jsem četla, že po zavedení mireny je velmi časté krvácení, aspoň v těch prvních měsících.. Je normální, že jsem menstruaci vůbec nedostala?
Jinak test jsem si dělala, těhotná nejsem.
Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4793
6.11.19 12:11

Já to tak mám, prvních pár dní malinko špinění. Od té doby (od února)) vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 12:12

Já v těch prvních měsících po zavedení jen trochu špinila, později už jen několikrát do roka. Už skoro 9 let jsem díky Mireně bez menstruace (a vůbec mi to nechybí :) )

• Citovat
  • Nahlásit
24400
6.11.19 12:18

Je to hormonalni telisko, bez menstruace.Ty nevis, co sis nechala dat 8o :roll:..Ano, spineni ci slabe krvaceni ze zacatku je bezne, ale ucel toho teliska je, ji nemit vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 12:40
@wildcherry píše:
Je to hormonalni telisko, bez menstruace.Ty nevis, co sis nechala dat 8o :roll:..Ano, spineni ci slabe krvaceni ze zacatku je bezne, ale ucel toho teliska je, ji nemit vubec.

Samozřejmě, že vím, co jsem si nechala dát. Nicméně tělísko mám poprvé a můj gynekolog i doktor v nemocnici, mě upozorňovali na pravdepodobny výskyt krvácení, či špinění, během celého cyklu, což je psané i v příbalovém letáku. Vymizení menstruace jsem očekávala, ale ne hned po zavedení..

• Citovat
  • Nahlásit
24400
6.11.19 12:42
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že vím, co jsem si nechala dát. Nicméně tělísko mám poprvé a můj gynekolog i doktor v nemocnici, mě upozorňovali na pravdepodobny výskyt krvácení, či špinění, během celého cyklu, což je psané i v příbalovém letáku. Vymizení menstruace jsem očekávala, ale ne hned po zavedení..

Telo na hormony muze reagovat ruzne, k tomu ses i po potratu a to telo se musi nejak schopit, nejak preladit. Pokud nemas jine problemy, tak bych byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18660
6.11.19 12:44

Tak buď ráda, že ti tělísko tak dobře působí, nevím co teda máš za problém
v dnešní době už je problém i to, že něco funguje bez nežádoucích účinků :zed: to nepochopíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.11.19 12:49
@stinga píše:
v dnešní době už je problém i to, že něco funguje bez nežádoucích účinků :zed: to nepochopíš :nevim:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
6.11.19 13:00

Ježiš tak se zeptala, jestli je to normální, když všude čte že pravděpodobně bude špinit ještě dlouho po zavedení, no. Normální to je, já jsem sice ze začátku špinila skoro dva měsíce, ale od tý doby ani ťuk :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 17:18
@stinga píše:
v dnešní době už je problém i to, že něco funguje bez nežádoucích účinků :zed: to nepochopíš :nevim:

Promiň, ale normálně, slušně jsem se zeptala, tak nevím, proč hned tak útočně :nevim: V mém okolí mám 5 holek, které mají Mirenu zavedenou a ani jedna se nesetkala s tím, že by jim menstruace ustala hned první cyklus po zavedení, tak jsem z toho byla trochu překvapená. Ale pokud je to takto v pořádku, tak jsem samozřejmě ráda, že to u mě funguje tak, jak má.. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 17:19

Holky jinak všem moc děkuji za reakce a uklidnění. Už jsem kvůli tomu chtěla hnát na gyndu :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat