Po zavedení příkrmů nekaká – 6 měsíců

Anonymní
1.12.19 17:51

Po zavedení příkrmů nekaká – 6 měsíců

Prosím o radu. Syn – téměř 6 měsíců, dnes jsme 5. den na příkrmych. První 4 dny dostával cuketu se lžičku oleje od DM, dnes poprvé bataty s olejem a MM. K tomu je kojený. Dneska jsou to 3 dny, co nekakal. Zatím nějak moc nebrečí, akorát od včerejška se občas snaží tlačit a u toho pokňourává. Když s nim cvičím a chci aby tlačil, tak utoho ale brečí. Dneska jsem do něj nalila švestkovou šťávu od Hipp, Dva dny po sobě jsem mu dávala par lzicek kmenového odvaru. Zkoušeli jsme cvičit, masírovat, rourkovat. Nic. Jenom prdí a dost u toho zapáchá :lol:. Tak už mi docházejí nápady a začínám být nervózní, aby ho potom to kakání nebolelo. Máte ještě někdo nějakou radu? Možná tu rolku používám špatně. Taky často někdo píše, že pomáhá teploměrem, ale já nějak nechápu jak, tak pokud mi to lip popíšete, ještě bych třeba zkusila to. Dík :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2141
1.12.19 17:55

Vezmu teplomer namocim v kremu na zadecky, zasunu do zadku a jemne zakrouzim u cehoz se rovnou vykaka, ale pouzivala jsem na mladsi pri kolice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
1.12.19 18:06

Ubrala bych příkrmy a více bych kojila. Vypadá to, že střeva ještě nejsou připraveny.

Teploměr je na měření teploty ne na šťourání v zadku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10607
1.12.19 18:48

Já pomáhám teploměrem úplně stejně jako @Oriseka. Jemně zakroužit. Dělám to na radu jak dětské doktorky, tak porodní asistentky. Dokonce mi bylo řečeno, že je teploměr bezpečnější. Mám tedy ten s ohebnou špičkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16444
1.12.19 19:10

Jako bych to psala já…první tři dny máslová dýně, pak cuketa, pak batát…taky mám olej z dm, dneska jsem dala poprvé máslo do batát, aby to připomínalo bram. kaši. nemixuji, ředím UM.

Kaká obden solidní nálož.
Teploměr používám stejně jak holky přede mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
2.12.19 12:05

Taky jsme to tak měli… Pomohlo vždy zacvičit a pak si ho opřít zádama ke mě, chytit pod kolínkama a dát pod něj nočník… Hned to šlo ven… Teď měsíc po zavedení příkrmů, kaká každý den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat