Po zavedení příkrmu nemá zájem o prso

59
30.12.19 09:49

Po zavedeni prikrmu nema zajem o prso

Ahoj, chci se poradit. Mam temer sedmimesicniho syna. Ma asi 2 mesice zavedenou masozeleninu, posledni dva tydny se konecne rozjedl. Ted jsem mu zacala na noc davat kasi - z meho mleka s ovocem, takze sladoucka, moc mu chutna. Co se tyce kojeni, je to notoricky bojkotar, uz nekdy od 2. mesice se v klidu napije skoro vyhradne jen v polospanku. A ted, co se rozjedl, je to jeste mnohem horsi. Rozciluje se uz u kazdeho kojeni, i v noci, kdy normalne pil v klidu. Je netrpelivy, ze mu to hned netece, z meho pohledu si parkrat cucne a uz kouka, kde co lita. Jsem trochu nervozni, protoze posledni mesice trochu pomaleji pribiral (i proto jsem zavedla tu kasi), takze po radosti, ze konecne ji, jsem ted zase ve stresu, ze prestane chtit mliko :) Mate nekdo podobnou zkusenost? Pomohlo neco, nebo je to zacatek konce kojeni? Odsat a dat z lahve jsem zatim nezkousela. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2040
30.12.19 10:10

Pomuze cas, syn bojkotoval od 1 mesice, kojila jsem v polospanku, zlomilo se to v 8 mesicich, kdy tacal lezt, najednou možnost si prilezt, kdyz potreboval a najednou to byl zavislak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
30.12.19 10:12

@Capacity Zdravím. Co mi jsme zavedli příkrmy a začala normálně baštit tak se v 9 měsících odstavila sama, už o prso nejevila zájem, vztekala se, odtahovala se až prostě ani neotevřela pusu tak jsme museli přejít na UM. Byl to sice boj ale na konec si UM vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
30.12.19 11:05

Zažila jsem u obou dětí. Na um se mi převést nepovedlo ani jednoho, definitivní odstav v 10 a 11 mesicich. Jedli ale krásně mléčné kaše a jogurty, takže podle Dr vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
30.12.19 11:23

Dcera mi taky přes den docela odmítá prso, ale je jedlík, max si přes den cucne na žízeň. za to v noci visí na prsu furt :roll: čerstvě půl roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 11:30

@Capacity Podle me je to začátek konce kojení. Sama vidis, že od tebe nikdy moc pít nechtěl, když je to notoricky bojkotar, takže není vůbec divu, že jakmile dostal příkrmy, tak že uz tvé mléko chtít asi nebude vubec. Ženy by měly víc poslouchat přírodu a ne se nechat zblbnout kojící ligou. Kdyby moje dítě bojkotovalo kojení dyl jak měsíc, tak by mi bylo jasný, že je něco špatně a rozhodně bych ho už nekojila. Příroda je totiž chytrá a je třeba jí naslouchat. Jako můžeš zkusit oddávat a krmit ho lahví, ale proč, když o to prostě už nestojí? A dokonce několik měsíců jak píšeš :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
59
30.12.19 13:05
@Anonymní píše:
@Capacity Podle me je to začátek konce kojení. Sama vidis, že od tebe nikdy moc pít nechtěl, když je to notoricky bojkotar, takže není vůbec divu, že jakmile dostal příkrmy, tak že uz tvé mléko chtít asi nebude vubec. Ženy by měly víc poslouchat přírodu a ne se nechat zblbnout kojící ligou. Kdyby moje dítě bojkotovalo kojení dyl jak měsíc, tak by mi bylo jasný, že je něco špatně a rozhodně bych ho už nekojila. Příroda je totiž chytrá a je třeba jí naslouchat. Jako můžeš zkusit oddávat a krmit ho lahví, ale proč, když o to prostě už nestojí? A dokonce několik měsíců jak píšeš :nevim:

No kdybych se ridila prirodou tak uz asi umrel zizni protoze v prirode zadny UM neni ;) Nejsem zadna kojici fanaticka, zkousela jsem mu v prubehu mesicu davat lahvicku i umely ale netvaril se na to. Tak jsme najeli na rezim kojeni pri probouzeni, kterej fungoval doted, protoze on zas dokaze pit velmi efektivne kdyz chce a mlika mam nadbytek. V noci pil doted uplne bez problemu takze ho rozhodne psychicky netrapim :)

Vsem ostatnim diky za zkusenosti, dam tomu tyden a uvidim. Pomohlo vam nakojit pred jidlem misto dokojovani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 01:05
@Anonymní píše:
@Capacity Podle me je to začátek konce kojení. Sama vidis, že od tebe nikdy moc pít nechtěl, když je to notoricky bojkotar, takže není vůbec divu, že jakmile dostal příkrmy, tak že uz tvé mléko chtít asi nebude vubec. Ženy by měly víc poslouchat přírodu a ne se nechat zblbnout kojící ligou. Kdyby moje dítě bojkotovalo kojení dyl jak měsíc, tak by mi bylo jasný, že je něco špatně a rozhodně bych ho už nekojila. Příroda je totiž chytrá a je třeba jí naslouchat. Jako můžeš zkusit oddávat a krmit ho lahví, ale proč, když o to prostě už nestojí? A dokonce několik měsíců jak píšeš :nevim:

Ridit se tvoji radou, umre mi dite hlady nebo by skoncilo s pegem. Dcera bojkotovala kojeni 8 mesicu a nikdy si nevzala zadnou lahev s um ani s odsatym mm a to ani po celodennim hladoveni…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat