Po zavedení příkrmů se v noci často budí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 27.10.14 07:27
Po zavedení příkrmů se v noci často budí

Holky, do teď mi prcek 5,5 měsíce v noci krásně spinkal, budil se jednou na jídlo cca v 2 - 4 hod ráno… Minulý týden jsem pomalu začala dávat příkrmy. Několik dní se budí 3×, chodí spát cca v 7, budí se v 10, 1, 4, prostě po 3 hodinách. A po tý čtvrtý už většinou nechce moc spát, přitom dřív spával tak do 6 - 7. Může to mít spojitost s těmi příkrmy? Zatím tedy dáváme jen drobet mrkvičky a brambor k obědu. Nebo růstový spurt? Nebo jen mu chybí kontakt a chce prso? Měli jste to taky někdo tak? Všude čtu, že půlroční dítě už v noci nemá potřebu jíst a u nás to bude asi naopak :)

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 27.10.14 07:29

Moje dítě teda mělo noční potřebu prsa až do roka a půl. Jinak ano, z mrkve a brambor ho může bolet břicho. Zkus třeba dýni, teď je sezona a je super.

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 27.10.14 07:45

To ale nevypadá na bolest břicha, nijak se nekroutí a neřve, břicho ho trápilo první tři měsíce, takže to poznám… V noci si dá jen prso a hned zase spí… Snad ho to časem přejde :)

Jannys
Kelišová 6674 příspěvků 27.10.14 07:56

Může mít po příkrmech větší žízen, můžou se klubat zoubky, proto potřebuje kontakt u prsa a takto se uklidňuje:-)

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 27.10.14 08:06

@janina022 moje 8 měsíční se budi už 3 týden co hodinu..a pije jako divy..takže bych to s tou noční potřebou jidla úplně nepausalizovala:-)

mabis
Kelišová 5086 příspěvků 27.10.14 08:29

Spurt v 6ti měsících ;)

kabab
Závislačka 4424 příspěvků 27.10.14 08:51

Anebo zuby..to mi přijde i vzhledem k věku dost pravděpodobný..

Yokoo
Povídálka 22 příspěvků 02.11.14 13:05

Já mám doma dva žravce a ty jsem kojila a kojím v noci po 3hodinách. Prostě si na to asi zvykli a vyžadují to. Před měsícem se začal budit ještě častěji tak jsem dala homeopatika na zoubky a je zase klid, aspoň po těch 3h a ne co hodinu :-)

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 02.11.14 19:33

Uz zase nastesti nájem zpět na jeho klasiku a vstava v noci jen jednou a ráno spi taky dyl :-) Snad to teď nezakriknu :-))

Yokoo
Povídálka 22 příspěvků 02.11.14 19:46

Já to snad v životě nepochopím proč moje děti jsou i v noci takový jedlíci. Já vyjímečně nekojim v noci 4h a prsa tak bojí jak jsou nalitá. To vy co kojíte v noci jen jednou nebo vůbec, jak to děláte? :nevim: Já bych snad musela odsávat. Do rána bych to nevydržela.

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 02.11.14 20:00

@Yokoo nabídka se přizpůsobí poptávce..když dítě jí co hodina od půlnoci, mám mléka hoodně pak i přes den, když jí co 2-3h, tak je to přes den v pořádku a já to taky zvládám..když ale jednou dítě spalo celou noc, měla jsem v posteli potopu..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >