Po zvracení obloukem skřípavý zvuk při polykání miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.11.21 10:41

Po zvracení obloukem skřípavý zvuk při polykání miminka

Maminky, nesetkaly jste se s něčím podobným po zvracení obloukem?
Mám 7,5 měsíčního chlapečka, který mi asi před 10 dny vyzvracel obloukem celou ovocnou přesnídávku s piškotem (zavedené ovoce i lepek) a od té doby při polykání při jídle a občas i mimo krmení vydává zvláštní jakoby skřípavý zvuk (jakoby mu strava zůstala někde v meziprostoru), musíme při krmení dělat časté pauzy na odříhnutí a občas i škytá. Nyní mám i pocit, jakoby se mu jídlo vracelo, tak se snaží polykat a pak ten zvláštní zvuk, jinak ale nezvrací (krom té jedné události), maximálně ublinkne. Teď mi jí i mnohem méně než před tím 😕
Doufala jsem, že se to zase upraví, ale zatím bez zlepšení. Moc prosím, neměl někdo něco podobného? Odeznělo to samo??
Dnes budu volat na ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4731
30.11.21 12:37

Tipuju, že tě to vyděsilo a teď miminko moc pozoruješ.
Není žádný meziprostor, kde by mohla zůstávat strava. Ani nic, co by mělo skřípat.
Pokud obloukovité zvracení byla jednorázová záležitost, neřešila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 15:51

@Whitedog Moc děkuji za reakci a názor. Já bych to asi neřešila, kdyby mi normálně jedl, ale nejí mi ani polovinu dávky mléka, co obvykle a příkrmů taky malinko :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
1.12.21 11:04
@Slunicko090 píše:
@Whitedog Moc děkuji za reakci a názor. Já bych to asi neřešila, kdyby mi normálně jedl, ale nejí mi ani polovinu dávky mléka, co obvykle a příkrmů taky malinko :(

Tak si dojdi k lékaři ať jej vyšetři a budeš mít klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat