Poblahoprat nezname ?

121
22.11.20 23:36

poblahoprat nezname ?

Zdravim omlouvam se ze jsem kvuli tomu musel zalozit tema, trapi me jedna vec, libi se mi jedna slecna, porad na ni koukam myslim ze si toho vsimla a i ona se vetsinou podiva, nechci rikat ze se ji libim ale mozna tam ta sance je, jeste jsem s ni nemluvil jednou jsem ji rekl takovou blbost rekla ze jo a tak se pousmala, vim ze bude mit svatek, a moje otazka zni, jak byste reagovali na to kdyby k vam cizi kluk o kterem vite ze se mu libite prisel a poblahopral, a tet nastava dalsi otazka dat ji cokoladu nebo ne? nebude neprijde vam ze to je dotirani? poblahoprat nebo ne? s cokoladou nebo bez? dekuju za rady mamky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1731
22.11.20 23:39

@penisclick Mě by poblahopřání potěšilo i ta čokoláda i když ji nemohu :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
22.11.20 23:42

Určo poblahopřát, ale spíš s růží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
22.11.20 23:45

Jde o to ze to bude v praci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13637
22.11.20 23:47

Vymen cokoladu za kytku a uvidíš jaka bude reakce, alespoň budes vedet zda ma, nebo nema zajem se poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8750
23.11.20 00:12
@penisclick píše:
Zdravim omlouvam se ze jsem kvuli tomu musel zalozit tema, trapi me jedna vec, libi se mi jedna slecna, porad na ni koukam myslim ze si toho vsimla a i ona se vetsinou podiva, nechci rikat ze se ji libim ale mozna tam ta sance je, jeste jsem s ni nemluvil jednou jsem ji rekl takovou blbost rekla ze jo a tak se pousmala, vim ze bude mit svatek, a moje otazka zni, jak byste reagovali na to kdyby k vam cizi kluk o kterem vite ze se mu libite prisel a poblahopral, a tet nastava dalsi otazka dat ji cokoladu nebo ne? nebude neprijde vam ze to je dotirani? poblahoprat nebo ne? s cokoladou nebo bez? dekuju za rady mamky :mavam:

Spíš malou kytičku a prosímtě, NIKDY jí neprozraď, jaký sis tu dobrovolně zvolil nick. :mrgreen: A vlastně jí ani neříkej, že máš registraci na eMiminu. :mavam:

A držím palec, dej vědět, jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 00:49

Vy ji znáte z práce? Tak nejste úplně cizí. Ale já být na vašem místě, tak jí jen popřeju, ta kytka i čokoláda by byla divná. Teda aspoň za mě. Od kolegů vypátrat jestli je vdaná, nebo volná. A potom teprve se pomalu zeptat jestli by šla s vámi na kafe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
23.11.20 03:20

Dik za rady ve stredu napisu jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
23.11.20 06:08

Pokud víš že není zadaná, dala bych ji kytičku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12134
23.11.20 06:21

Kytku bych nedávala. Poprala bych s lepší čokoládou, bonbóny

Příspěvek upraven 23.11.20 v 06:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20746
23.11.20 06:22

Jestli se jí rozhodneš popřát, tak určitě ne s prázdnou, to by byl trapas. Kup malou čokoládu, ideálně kytičku, popřej a jdi. Hlavně u ní neprešlapuj a neptej se jí, jak se má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5249
23.11.20 06:25

Já bych kytku nedávala (upřímně, přijít ke mně kolega s kytkou, budu pěkně rozpačitá, navíc bych musela vysvětlovat ostatním, jak jsem k ní přišla), ani čokoládu, jako dobrá volba mi přijde třeba malá krabička s pralinkama (jako fakt mini, třeba jak se prodávají Ferrero po třech nebo čtyřech kusech, nebo ty minikrabičky v obchodech s pralinkami).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5249
23.11.20 06:26
@SAJ píše:
Spíš malou kytičku a prosímtě, NIKDY jí neprozraď, jaký sis tu dobrovolně zvolil nick. :mrgreen: A vlastně jí ani neříkej, že máš registraci na eMiminu. :mavam:A držím palec, dej vědět, jak to dopadlo.

Za mě pořád lepší než jméno+mazlík a další zdrobněliny :mrgreen: Ale taky bych to neříkala a už vůbec ne to, že jsem se o ní někde radila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12134
23.11.20 06:28

@blobfish jo přesně, dostat kytku, no nevím. A ty čokoládové drobnosti jsou fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5249
23.11.20 06:31
@terien píše:
Jestli se jí rozhodneš popřát, tak určitě ne s prázdnou, to by byl trapas. Kup malou čokoládu, ideálně kytičku, popřej a jdi. Hlavně u ní neprešlapuj a neptej se jí, jak se má.

Fakt? Já kolegům přeju běžně, prostě všechno nejlepší a užijte si to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat