Poblázněný chlap. Jak se vyhnout nevěře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 14:09
Poblázněný chlap. Jak se vyhnout nevěře?

Ahoj,
bohužel se přidávám k zástupům těch, kteří řeší nevěru, v mém případě jde spíš o to, jak vyhnout tomu, aby k ni vůbec nedošlo.

Nešlo si nevšimnout, že partner se pobláznil do nové kolegyně z práce (čerstvá absolventka, na první pohled celkem pohledná plachá laňka), kterou jako nadřízený zaučuje. Možná se pletu, ale nemyslím si, že by spolu vyloženě něco měli. Zatím mi to připadá jako platonické pobláznění.

Nicméně partner je z ní paf, často o ní mluví, mihne se ve skoro každé historce z práce, celkem na ní pěje chvalozpěvy, jak je milá, hodná, sympatická. Krom toho ji samozřejmě lituje, protože je chudinka v cizí zemi, nemá tu známé, přátele a je single. Občas spolu komunikují i mimo práci, nedávno si psali i večer po práci a nešlo si nevšimnout, že mu poslala fotku, kde byla v plavkách s nějakým psem. Úplně se mi nezdá, že by člověk posílal jen tak kolegům fotky v plavkách, ale je možné, že už slyším trávu růst. :D

Přiznám se, že nevím, co s tím. Existuje vůbec nějaký osvědčený postup? Nebo je v tomhle případě lepší to nechat být? Přeci jen každému se občas někdo cizí zalíbí.
Nechci být za psychopatickou žárlivou hysterku a dělat scény, to mi vážně není po chuti a není to můj styl. Ale zároveň mám pocit, že hrát si na úplně slepého rozhodně není ku prospěchu. Nějaké rady?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2638 příspěvků 21.08.18 14:18

S tím nic nenaděláš. Potkává se s ní denně, zaučuje ji… příjemná situace to není, nedivím se ti, ale on je ten, který by měl vědět, kde je jeho místo a s kým chce být. Nezbývá ti než doufat, že Váš vztah pro něj znamená víc.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 21.08.18 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj,
bohužel se přidávám k zástupům těch, kteří řeší nevěru, v mém případě jde spíš o to, jak vyhnout tomu, aby k ni vůbec nedošlo.

Nešlo si nevšimnout, že partner se pobláznil do nové kolegyně z práce (čerstvá absolventka, na první pohled celkem pohledná plachá laňka), kterou jako nadřízený zaučuje. Možná se pletu, ale nemyslím si, že by spolu vyloženě něco měli. Zatím mi to připadá jako platonické pobláznění.

Nicméně partner je z ní paf, často o ní mluví, mihne se ve skoro každé historce z práce, celkem na ní pěje chvalozpěvy, jak je milá, hodná, sympatická. Krom toho ji samozřejmě lituje, protože je chudinka v cizí zemi, nemá tu známé, přátele a je single. Občas spolu komunikují i mimo práci, nedávno si psali i večer po práci a nešlo si nevšimnout, že mu poslala fotku, kde byla v plavkách s nějakým psem. Úplně se mi nezdá, že by člověk posílal jen tak kolegům fotky v plavkách, ale je možné, že už slyším trávu růst. :D

Přiznám se, že nevím, co s tím. Existuje vůbec nějaký osvědčený postup? Nebo je v tomhle případě lepší to nechat být? Přeci jen každému se občas někdo cizí zalíbí.
Nechci být za psychopatickou žárlivou hysterku a dělat scény, to mi vážně není po chuti a není to můj styl. Ale zároveň mám pocit, že hrát si na úplně slepého rozhodně není ku prospěchu. Nějaké rady?

Tak scénkama a žárlivýma k tomu, ho asi moc nenadchneš. Záruku nemáš. Můžeš doufat. Být ostražitá. Ale ne paranoidní. S kolegy z práce si občas napíšeme, ale jen tak třeba z dovolené, spíš komentář k veřejné fotce, což vidí všichni. Jen tak si s nikým z práce nedopisuju a nemám pocit, že bych musela posílat foto v plavkách :zed: Ale mladé dívčiny těmi fotkami přímo žijí, tak se asi chtěla pochlubit :roll:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 21.08.18 14:26
@Anonymní píše:
Ahoj,

Nechci být za psychopatickou žárlivou hysterku a dělat scény, to mi vážně není po chuti a není to můj styl. Ale zároveň mám pocit, že hrát si na úplně slepého rozhodně není ku prospěchu. Nějaké rady?

To je tedy situace! pokud ještě spolu nic nemají čemuž bych se divila tak k tomu zdárně zpeji…To co se děje tobě by vadilo každé…Prostě muži řekni pokud toto nezkonci s tou dotyčnou že odejdeš! a možná bych si promluvila i s tou slečinkou

free333
Neúnavná pisatelka 19816 příspěvků 21.08.18 14:28

Nejlepší by bylo se s ní seznámit a pak jí najít nějakého symp. fešáka 8)

Lioness34
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.08.18 14:29

Nevím - těžko radit. Asi naplánovat aktivity doma a tak aby nebyl dostupný neustále - to ze ona mu posila fotku v plavkách - ona evidentně ví co děla…
Doma klid pohodu pochopení a možná bych to navlikla na to ze ti ji je taky líto ať ji pozve o víkendu na oběd nebo na nějakou společnou aktivitu - co by ji mohlo odradit je obraz spokojene rodiny - on a ty a deti a to ze on bude k tobě pozorný..... aby viděla ze tady ji rozhodne psenka nepokvete a udělá nejlíp když zmizí, protože on je zahackovany u tebe a deti../
za mym manželem lezla Slovenka a to tak ze si kvůli němu koupila nove! kolo a pak ho chtěla opravovat - ano nove kolo - manžel ji poslal do servisu, když začala s tím, ze se staví u nás apod a já jsem nakoupila krasne oblečení prádlo apod doma uklizeno navareno a zamestanla jsem manžela sexem ale i povinnostmi včetně vložení kočárku a deti venku…ať nás všichni vidí jako spokojenou rodinu. Občas oběd v práci…
když je ale úplně zblby nevím no…/ ono je rozdíl když mu dělám dobre zájem ale ví kde je jeho místo a pak když není pro rodinu…

Emimin7
Echt Kelišová 9276 příspěvků 21.08.18 14:29

Dej mu do pití silnou dávku antipsychotik. Pak se mu nepostaví.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33771 příspěvků 21.08.18 14:32
@Emimin7 píše:
Dej mu do pití silnou dávku antipsychotik. Pak se mu nepostaví.
:mrgreen: šmankote

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 21.08.18 14:32

@Lioness34 Pokud by manžel řekl rázně že nemá zájem tak by se každá hned stáhla ne??Já osobně bych takove divadlo nedělala teda…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.08.18 14:42

@Annabela11 pokud spolu pracuji tak nemá moc na vyber v tom smyslu ze když ona se snaží ale primo nevyjede tak kdykoliv řekne ze nevěděla ze si to tak bere ze to myslela jako kamaradka…
Jinak samozřejmě chlap umí a má dat jasné najevo ze takhle ne. Jenže pokud je zblbly jako zakladatelky tak doma dusno rovna se útěcha v náruči ženy/dívky co ho pochopi a vzhlíží k němu…
Je to asi případ od případu.
Já jsem svému muži doma vynadala co vůbec ji dával na sebe číslo…on ze si mu řekla ona a tím ze jsme byli v zahraničí tam je to tak ze se kamaradi Slováci a Češi když se potkají natož v práci.. ale utnul to … několikrát ji poslal slušně do haje ze musí doma sestavit nábytek a ten nemá čas a ze musí manželce pomáhat a ze máme výlet s dětmi - ale některé jsou neuveritelne neodbytne. Tuhle slovenu jsem doma nechtěla a nepřekročila nám práh - ta je schopna jít přes mrtvoly a nějaké rodinné štěstí ji vůbec nezajímá… už je v trapu - uražene se nechala přeradit.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.08.18 14:45

Ale některé jsou fakt neodbytne… ne každá se stáhne když ji muž odmítne …

K K
Kecalka 481 příspěvků 21.08.18 14:47

@ Zakladatelka

Co takhle mu jasne rict: „Tohle se mi nelibi, tohle tolerovat nebudu?“

Dokud je to jen platonicky, je to sranda, to se odmiluje snadno. Horsi by bylo, kdyby partner zjistil, ze nova laska je v posteli lepsi nez ty…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 14:47
@Russet píše:
Tak scénkama a žárlivýma k tomu, ho asi moc nenadchneš. Záruku nemáš. Můžeš doufat. Být ostražitá. Ale ne paranoidní. S kolegy z práce si občas napíšeme, ale jen tak třeba z dovolené, spíš komentář k veřejné fotce, což vidí všichni. Jen tak si s nikým z práce nedopisuju a nemám pocit, že bych musela posílat foto v plavkách :zed: Ale mladé dívčiny těmi fotkami přímo žijí, tak se asi chtěla pochlubit :roll:

Právě. I já se přátelím s některými kolegy, ale asi by mě vážně nikdy nenapadlo posílat polonahou fotku jen tak. A pochybuji, že jedinou fotku se psem má zrovna tu v plavkách. :D
Nebýt té fotky, tak nad tím možná mávnu rukou a řeknu si, že se mu prostě líbí. Ale takhle se trochu obávám, jestli ta laňka čistě náhodou o něj nemá zájem. A přitom vypadá nevinně, jak víla Amálka. :mrgreen:

@Annabela11 píše:
To je tedy situace! pokud ještě spolu nic nemají čemuž bych se divila tak k tomu zdárně zpeji…To co se děje tobě by vadilo každé…Prostě muži řekni pokud toto nezkonci s tou dotyčnou že odejdeš! a možná bych si promluvila i s tou slečinkou

Ohledně odchodu - nerada bych dávala ultimáta, které bych nedodržela.

Promluva s dotyčnou určitě ne, pořád je tu ta možnost, že to vidím jen příliš melodramaticky, a mohlo by to negativně ovlivnit jeho práci. Ostatně pokud by ho opravdu chtěla urvat, tak nějaké kecy od jeho partnerky by ji asi byly silně u prd***.

K K
Kecalka 481 příspěvků 21.08.18 14:48

@Lioness34

kdy je neodbytna, je nutne ji neodbytne odmitnout. Jedny chudinky mi bylo az lito - ale chytre napovez, hloupou trkni…

Lioness34
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.08.18 14:49
@Anonymní píše:
Ohledně odchodu - nerada bych dávala ultimáta, které bych nedodržela.Promluva s dotyčnou určitě ne, pořád je tu ta možnost, že to vidím jen příliš melodramaticky, a mohlo by to negativně ovlivnit jeho práci. Ostatně pokud by ho opravdu chtěla urvat, tak nějaké kecy od jeho partnerky by ji asi byly silně u prd***.

Jistě - žádné rozhovory s ni - to ji jen ujisti a použije proti tobě…
Tahle určitě ví co děla… dej si na ni pozor

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >