Bolest na levé staně v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 09:02
Pobolívá mě na levé staně v podbříšku

Ahoj, mám dotaz poslední dobou mě pobolívá v podbříšku, tlak a slabé popíchávání cca týden..Jako kdybych to měla dostat ale menstruaci mám dostat až nějak za 2tydny cca, včera mě to celkem dost pobolívalo, je to taková ta tupá bolest..S přítelem snažíme o miminko dáse říct cca 2 měsíce (někdy si dáme pozor někdy zase ne ) ale těhotenským test mi vyšel za negativní takže těhotná nejspíš nejsem..bojím se že jsem nemocná nebo tak☹️ Jsem docela mladá, takže nezkušená ☹️

Reakce:
carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 09:08

Co zajít k lékaři,pokud tě to opravdu bolí? Tady tě nikdo nevyšetří.

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 07.02.19 09:21

Tak já nevím, zašla bych k dr. Na druhou stranu jsi v půlce cyklu???? Mě v období ovulace bolí taky buď na pravé nebo na levé straně. Podle toho z kterého ovuluji. A cítím to zhruba 5 dní… Ale za vyšetření asi nic nedáš..

Miasofi
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 07.02.19 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz poslední dobou mě pobolívá v podbříšku, tlak a slabé popíchávání cca týden..Jako kdybych to měla dostat ale menstruaci mám dostat až nějak za 2tydny cca, včera mě to celkem dost pobolívalo, je to taková ta tupá bolest..S přítelem snažíme o miminko dáse říct cca 2 měsíce (někdy si dáme pozor někdy zase ne ) ale těhotenským test mi vyšel za negativní takže těhotná nejspíš nejsem..bojím se že jsem nemocná nebo tak:frowning2:️ Jsem docela mladá, takže nezkušená :frowning2:️

Do ms máš dva týdny a test je negativní? To je ale překvapení.. :think:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 09:27
@Miasofi píše:
Do ms máš dva týdny a test je negativní? To je ale překvapení.. :think:

No,asi tak. :D

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 07.02.19 09:29
@Miasofi píše:
Do ms máš dva týdny a test je negativní? To je ale překvapení.. :think:

Presne :mrgreen:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 09:32
Dn
@Twixinka píše:
Presne :mrgreen:

Dneska tedy od rána jedna lepší diskuze než druhá. :lol:

Kikirep
Nováček 1 příspěvek 07.02.19 11:49

Hele dělala jsem si ho z toho důvodu protože se mi nestává že mě břicho pobolívá ..Tak jsem si ho udělala abych vedela že to můžu vyloučit a hledat příčiny dál :slight_smile:a to že hledáte chyby na druhých a posmívat se jako sorry ale raději nekomentujte :slight_smile: na takové kecky tady nejsem zvědavá @carola

Miasofi
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 07.02.19 11:55
@Kikirep píše:
Hele dělala jsem si ho z toho důvodu protože se mi nestává že mě břicho pobolívá ..Tak jsem si ho udělala abych vedela že to můžu vyloučit a hledat příčiny dál :slight_smile:a to že hledáte chyby na druhých a posmívat se jako sorry ale raději nekomentujte :slight_smile: na takové kecky tady nejsem zvědavá @carola

Nikdo se ti neposmívá ale proboha tak si to po sobě přečti. Přijde ti normální dělat test dva týdny před ms a divit se, že je negativní? 8o ty bolesti můžou značit právě probíhající ovulaci. Tak se hoď do klidu a nekopej kolem sebe, nikdo ti nic nedělá. A pokud jsou bolesti přetrvávající, tak běž k lékaři.

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 07.02.19 11:59
@Miasofi píše:
Nikdo se ti neposmívá ale proboha tak si to po sobě přečti. Přijde ti normální dělat test dva týdny před ms a divit se, že je negativní? 8o ty bolesti můžou značit právě probíhající ovulaci. Tak se hoď do klidu a nekopej kolem sebe, nikdo ti nic nedělá. A pokud jsou bolesti přetrvávající, tak běž k lékaři.

Pardon, nerada se dostávám do hádek, ale co je divného na tom, že si dělá test dva týdny před ms. Těhotná být může a menstruace může chodit stále.. Holt se to někdy děje. :nevim:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 14:28
@Kikirep píše:

Nezlob se,nikdo se ti tady neposmívá,ale to je denně 10 takových diskuzí,jako je ta tvoje. Mám červený výtok 10 kapek,včera bílý výtok 8 kapek,mohu být těhotná? :roll: Test ti vyšel negativní,máš nějaké bolesti,to si vážně myslíš,že tady na emiminu ti někdo napíše přesnou diagnózu? Já se ti v žádném případě nevysmívám,jen mě ty diskuze nepřestávají udivovat,toť vše.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 07.02.19 14:29
@Jessica4 píše:
Pardon, nerada se dostávám do hádek, ale co je divného na tom, že si dělá test dva týdny před ms. Těhotná být může a menstruace může chodit stále.. Holt se to někdy děje. :nevim:

Ale tak jasně,že může. To jí přeci nikdo nebere. Já také měla první měsíc těhotenství menstruaci. Ale test jí vyšel negativní a ona se bojí,zda jí něco není,a tak se jde zeptat na emimino. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >