Pobolívání břicha po pohlavním styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:39
Pobolívání břicha po pohlavním styku

Dobrý den, má prosím někdo podobný problém? Po pohlavním styku mě pobolívá břicho a druhý den mě bývá divně, opakuje se to pravidelně.

Reakce:
Takyjednasama
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 28.10.14 19:43

Taky to tak mám, ale sama nevím, čím to je, tak jsem sama zvědavá, co ti kdo poradí :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:47
Já taky nevím čím to je.
@Takyjednasama píše:
Taky to tak mám, ale sama nevím, čím to je, tak jsem sama zvědavá, co ti kdo poradí :think:

Já taky nevím čím to je. Ale hlavně mě totálně klesne nálada na bod mrazu, přítel si toho všimne pokaždé. Jako to byla hra hormonů, nebo jak bych to řekla :nevim:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 28.10.14 19:49

A co doktor?
Vždy, když se mi tohle děje, tak zjistí zánět :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:50

Mě pobolívá břicho po masturbaci a taky nevím proč :nevim: Po sexu se mi to stává málokdy. Anonym P.

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 28.10.14 20:02

Mě pobolívalo břicho po sexu asi první rok a půl po císaři. Asi tam byly nějaké srůsty, nebo jizva na děloze nebyla úplně dohojená. Nejsi taky po císaři/porodu?

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:07

Ano občas se mi to stane, ale ted už málo kdy…čím to je ale nevím :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 20:25

Znam v souvislisti se zanetem delohy a teliskem - po vyleceni zanetu se to trochu zlepsilo, po odstraneni teliska se to zlepsilo trochu vic, ale pretrvava to porad (mesic po vyndani). Pred teliskem jsem takovy problem nemela.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 10:22

Holky, tak den dva po pohl. styku se mě chce častěji čůrat, jako bych byla podchlazená, nebo nevím jak to lépe vyjádřit a trochu mě pobolívá kolem močáku, možná způsobeno tlakem jak se tam přítel dobíval :nevim: Máte taky podobný problém? Pár dnů cítím takové pobolívání kolem břicha, močáku a pak to přejde.

Petule030
Kelišová 5808 příspěvků 30.10.14 10:27

Možná máš zánět močových cest… Nemusí to být akutní bolest, ale nějak se mi to nezdá. Raději běž k doktorovi ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >