Pobolívání v pravém podžebří

135
14.6.17 15:09

Pobolívání v pravém podžebří

Ahojda, vím, že toto řešit přes net není úplně nejlepší :-), přesto - co by mohlo stát za pobolíváním v pravém podžebří? Tipuji v místech na žlučních - nebo se pletu??? - budu ráda, pokud mi písne zdravotník mezi námi :) Nechce se mi běžet zatím /cca tři týdny to trvá/ za dr…znáte to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.6.17 15:14

Ajáááj, ano, znám to. To se ozývají kamínky či kámen ve žlučníku. Nejdříve si zajdi do obvoďáka, ten ti dá žádanku na ultrazvuk. Doktor se do tebe koukne a pak budeš vědět co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
14.6.17 15:16

@hudečice Ahojda, též jsem měla na to samé podezření…ovšem je to nezávisle na jídle.. :think: tak uvidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 15:49
@Simonea píše:
@hudečice Ahojda, též jsem měla na to samé podezření…ovšem je to nezávisle na jídle.. :think: tak uvidím…

U každého je to jinak. Já se na konci už pak napila obyč vody a měla jsem bolesti. A pak už musel potvora ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 16:01
@Simonea píše:
Ahojda, vím, že toto řešit přes net není úplně nejlepší :-), přesto - co by mohlo stát za pobolíváním v pravém podžebří? Tipuji v místech na žlučních - nebo se pletu??? - budu ráda, pokud mi písne zdravotník mezi námi :) Nechce se mi běžet zatím /cca tři týdny to trvá/ za dr…znáte to..

Tak nějak popisovala bolesti tchýně, nakonec musela na operaci žlučníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
14.6.17 16:53
@Simonea píše:
Ahojda, vím, že toto řešit přes net není úplně nejlepší :-), přesto - co by mohlo stát za pobolíváním v pravém podžebří? Tipuji v místech na žlučních - nebo se pletu??? - budu ráda, pokud mi písne zdravotník mezi námi :) Nechce se mi běžet zatím /cca tři týdny to trvá/ za dr…znáte to..

Záleží na tom, kolik je ti let. Pokud jsi mladší, bude to slepák. Pro rýpalky - je to možné, já to tak v 18 letech měla, vystřelovaly mi bolesti pod pravé žebro. Pokud jsi starší, bude to zřejmě žlučník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama