Pobyt dítěte na psychiatrickém oddělení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:02
Pobyt dítěte na psychiatrickém oddělení

Dobrý den, prosím maminky které měly hospitalizované dítě na dětské psychiatrii s ADHD, věkem 6let a více o názor na pobyt, pomohlo, nepomohlo, přístup personálu, možnost přítomnosti rodiče. Atd. Moc děkuji za každý postřeh. Vůbec nevím co syna čeká a jak mu vysvětlit, že tam musí být. Klidně i sz, nebo anonymně.

Reakce:
alisekR
Kelišová 5680 příspěvků 06.12.18 20:26

Osobní nemám. Ale jedna známá tam klučika měla přelom 5-6 let. Byl tam měsíc, být tam s ním nemohli, jezdili tam o víkendu. Proč tam byl poslán netuším, protože nechápu že někde to diagnostikují ambulantně a pak jsou případy, kdy to posílají tam. U nich byl výsledek naprosto neuvěřitelný, zjistilo se, že nemá žádnou významnou poruchu, ale že z části ohluchl a to u něj vyvolalo problémy. Sluchový problém se ukázal tak fatální, že začal chodit do školky pro sluchově postižené. :? Víc nevím.

sediza
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 06.12.18 20:27

Nedokážu si nějak představit, jak šestiletemu dítěti, co má problémy samo se sebou, ještě pomůže odloučení od jediné jistoty, kterou v životě má, a tou je rodič. Já bych svoje dítě poslala do psychiatrické léčebny, ale celou dobu bych tam byla s ním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:32

Já mám v rodině od bratrance přítelkyni, ta si dovedla do rodiny syna.. O prázninách míi říkala, že kluka takto měla měsíc v léčebně.. Říkala, mě, absolutně nevěděli co s ním, ve školce byl drzý na učitelku, schválně házel věci na zem, kdykolik kdekoliv začal mluvit, chodit, válet se.. Oni chodily ambulantně a sám lékař jim to doporučil- má těžší formu ADHD..Kkuka jsem viděla, nevím, jak se clekově chová, ale prostě je vidět, že jenom křičí řve, a pobíhá,a samé bouch , kop s hračkama..
Jim to pomohlo, oni chodili na návštěvy- o to tam jde, že ti rodiče tam s nima nejsou..
Nebo nevím, říkala, když když začně nějaké takové chování, tak zmíní, že bude muset zase odjet- tak nevím, jeslti to spíš neni vydírání.. Ale každopádně říkala, že se jim hodně ulehčil- i mu a učitelkám život..že už tolik nevymýšlí a nemá záchvaty vzteku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:33

škole 2 tř.. oprava

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:36

znám takové dítě, je mu sedm, na takovém lečení je už po několikaté, vždy upraví medikaci, zjištují diagnozy,at školské jako třeba růůzná dis, nebo psychopatické či jiné, pobyt na takových odděleních s dětmi není možný dokonce někdy ani návštěvy ne, telefon jen omezeně, je to velmi přisné, i pro takto malé děti :,(
prosím o anonym citlivé informace o jiné osobě

Klarča.K
Kecalka 242 příspěvků 06.12.18 21:01

@sediza souhlasím…

zakladatelko, opravdu by to nešlo řešit ambulantně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:07

Ambulantně nevím, ještě se poptám v nemocnici, ale mám to tak třičtvrtě hodiny na nejbližší oddělení dětské psychiatrie. Budu obvolávat a snad se domluvím. Motol prý výjimečně pobyt s rodičem umožňuje.Brno budu obvolávat. Syn tam bude poprvé a mám strach aby mu pobyt beze mě spíš psychicky neublížil. Nikdy nebyl nikde sám, beze mě přes noc a na tak dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 07:21

Sama jsem byla na detskem v motole,prevazne tam byli pubertaci.
Byl tam take jeden chlapecek cca 5-6 let,mel to zarizene tak,ze mel jeden pokoj,jen pro sebe a mamimku.Myslim,ze to pro takto male dite je dulezite byt v takovem prostredi s rodicem. :srdce:
Rada na nej vzpominam,travili jsme spolu dost casu… :kytka:

rozand
Závislačka 4388 příspěvků 12.12.18 07:35

Dite ma VZDY narok na pritomnost rodice.

Váš příspěvek
Reklama