Pobyt s dítětem u bývalého bez manžela

Anonymní
13.8.20 09:55

Pobyt s dítětem u bývalého bez manžela

Ahoj, jen se chci zeptat na Váš Vás názor, mám bývalého a je to dá se říct rodinný přítel a fajn kamarád. Teď jsem vdaná a mám dítě (1,5 roku) s jiným a bývalý chce, aby jsem s ním šla 3 dny na chatu, láká mě tam asi měsíc. Jen proto, aby jsem vypla, nebyla zavřená doma jako mumie, že jsou tam hezké místa kam prejdu i s kočárkem, kuchyň kde uvařím a tak, že o nic mu nejde, jen vypnout, manžel jet nemůže, dovolenou mu už nedají, jedná se o pondělí a úterý, šli vy ste? Hodí se to? O nic nejde, protože mám srůsty po císaři tak sex je úplně vyloučen, navic asi budu mít i své dny. Takže o to nejde, navíc bývalý je asexual, sex ho nebaví, o to by tam nešlo, fakt já ho znám a mysli to dobře, šli by ste? Láká mě to, trochu vypnout. Manžel kdykoli jde na pivo s kolegy z práce, nebo na hokej, na lyže a já pomalu nikde, navíc dítě by jsem brala sebou a myslím, že to potřebujeme obě. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1926
13.8.20 09:58

A co na to manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4815
13.8.20 09:59

Tak pokud s tím nemá problém manžel, tak je úplně jedno co my si tady myslíme ne? Pokud chcete, tak jeďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
13.8.20 09:59

Záleží, jak se k tomu postaví manžel. Jestli mu to vadí, nejela bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
13.8.20 10:00

Tak zalezi taky, co na to rika tvuj manzel…je to takovy asi trochu na hrane. Pokud by to manzelovi nevadilo, tak bych jela, evidentne se na to tesis :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.8.20 10:06

Delej jinejm to co chces aby oni delali tobe :hug:
Tobe by nevadilo kdyby manzel odjel na chatu za ex?
Zeptej se manzela a pokud se mu to libit nebude tak bych urco nejezdila.. to mi pak prijde jako zbytecny delani naschvalu :nevim:
Odpocinout si muzes urco i nekde bez ex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
13.8.20 10:06

Tak ja toto navrhnout memu partnerovi tak mam asi vystehovany věci pred barakem, ale kazdy ma jine pochopeni, ale ja jako zenska bych to teda bez partnera neabsolvovala.. kdyby mi tady to rekl muj partner, ze jede nekam s byvalkou tak bych to taky neskousla.. zalezi jak to bere tvuj manzel, ale ja bych to neudelala ani kdyby to partnerovi nevadilo… je spoustu jinych alternativ jak muze clovek vypnout… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27075
13.8.20 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj, jen se chci zeptat na Váš Vás názor, mám bývalého a je to dá se říct rodinný přítel a fajn kamarád. Teď jsem vdaná a mám dítě (1,5 roku) s jiným a bývalý chce, aby jsem s ním šla 3 dny na chatu, láká mě tam asi měsíc. Jen proto, aby jsem vypla, nebyla zavřená doma jako mumie, že jsou tam hezké místa kam prejdu i s kočárkem, kuchyň kde uvařím a tak, že o nic mu nejde, jen vypnout, manžel jet nemůže, dovolenou mu už nedají, jedná se o pondělí a úterý, šli vy ste? Hodí se to? O nic nejde, protože mám srůsty po císaři tak sex je úplně vyloučen, navic asi budu mít i své dny. Takže o to nejde, navíc bývalý je asexual, sex ho nebaví, o to by tam nešlo, fakt já ho znám a mysli to dobře, šli by ste? Láká mě to, trochu vypnout. Manžel kdykoli jde na pivo s kolegy z práce, nebo na hokej, na lyže a já pomalu nikde, navíc dítě by jsem brala sebou a myslím, že to potřebujeme obě. Děkuji za rady.

S ním dohromady ne. Kdyby mi chatu půjčil, manžel by neměla velké námitky, možn bych ze starého kamarádství přijmula. Opravdu bych neřešila, že mám srůsty a MS, kdyz potkám ex :roll: Jako že se bojíš, že by mohl požadovat sex?! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28476
13.8.20 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jen se chci zeptat na Váš Vás názor, mám bývalého a je to dá se říct rodinný přítel a fajn kamarád. Teď jsem vdaná a mám dítě (1,5 roku) s jiným a bývalý chce, aby jsem s ním šla 3 dny na chatu, láká mě tam asi měsíc. Jen proto, aby jsem vypla, nebyla zavřená doma jako mumie, že jsou tam hezké místa kam prejdu i s kočárkem, kuchyň kde uvařím a tak, že o nic mu nejde, jen vypnout, manžel jet nemůže, dovolenou mu už nedají, jedná se o pondělí a úterý, šli vy ste? Hodí se to? O nic nejde, protože mám srůsty po císaři tak sex je úplně vyloučen, navic asi budu mít i své dny. Takže o to nejde, navíc bývalý je asexual, sex ho nebaví, o to by tam nešlo, fakt já ho znám a mysli to dobře, šli by ste? Láká mě to, trochu vypnout. Manžel kdykoli jde na pivo s kolegy z práce, nebo na hokej, na lyže a já pomalu nikde, navíc dítě by jsem brala sebou a myslím, že to potřebujeme obě. Děkuji za rady.

No, není to vhodné. :nevim:
Tvůj ex nikdy nebude „rodinný přítel a fajn kamarád“.

Nejde snad je o technickou stránku zasouvání penisu do vagíny, ne? Dovolenkovat s ex, zatímco otec tvého dítěte maká, je prostě špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5863
13.8.20 10:11
@Anonymní píše:

Tahle věta mě fakt pobavila. Sex nebude, protože máš srůsty a ms, tak to chápu, takový důvod věrnosti musí manžel ocenit :mrgreen:
Já se osobně s kamarády z dřívějška stýkám, i když nemám srůsty a ms, jsem věrná tak jaksi z principu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 10:12
@Russet píše:
S ním dohromady ne. Kdyby mi chatu půjčil, manžel by neměla velké námitky, možn bych ze starého kamarádství přijmula. Opravdu bych neřešila, že mám srůsty a MS, kdyz potkám ex :roll: Jako že se bojíš, že by mohl požadovat sex?! 8o

To ne, jen aby ste si nemysleli, že mam sex v úmyslu a hledám povyražení, to rozhodně ne.

• Citovat
  • Nahlásit
154
13.8.20 10:13

Vše je jen a jen na domluvě. Nic špatného na tom asi není, ale dovnitř také nevidím. To si musíte rozhodnout s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
13.8.20 10:19

Nejela bych. Jestli chceš vypnout tak proč nevyrazit někam na víkend s mužem, na víkend snad dovču nepotřebuje ne? Vůbec si neumím představit, jak by se tvářil můj chlap kdybych za ním přišla, že chci strávit tři dny na chatě a ex :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64077
13.8.20 10:20
@Anonymní píše:
To ne, jen aby ste si nemysleli, že mam sex v úmyslu a hledám povyražení, to rozhodně ne.

Ale taky jsi o tom premyslela.
Zeptala bych se manzela, co on na to. Zalezi snad na nem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
13.8.20 10:22

Jestli je s tím Tvůj manžel v pohodě, tak dělej, jak myslíš.
Mně by tohle doma neprošlo :-D
Jen mi přijde úsměvné, že Tě vůbec napadá rešit otázku sexu s ex, resp. důvodů, proč to nejde. Tohle člověk u kamarádů moc neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama