Pobyt s dítětem v ČR, dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lo
Kelišová 6078 příspěvků 24.01.19 17:58
Pobyt s dítětem v ČR, dovolená

Dobrý večer, máte prosím tip na pobyt, kratší dovolenou někde v ČR, kde by jsme se nenudili a taky by si to užil 6ti lety syn? Uvítám i hotel s wellness, nějaké opravdu fajn tipy? Jen prosím ne Jeseníky, bydlíme tady ???? Děkuji moc.

Reakce:
Nmdl
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 24.01.19 18:21

No hned mě napadla Dolní Morava nebo Lipno.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50667 příspěvků 4 inzeráty 24.01.19 19:57

A co chcete dělat? Kre wellness? Kolo, pěšky, hrady, zámky, houby, akvaparkanimacni programy?…
Já byla vždy spokojená v českém ráji, moc se mi líbilo u zdarma nad Sázavou na pilaku. Ale jsou to spíš kempy s chatkama. V hotelu jsem byla třeba na Devíti skalách, taková krapet komunistická stavba, ale jinak bazén, animační programy pro děti. Dolní Marková je taky fajn. LINO BEZVA. ALE OBOJE SPÍŠ TAKOVÁ MASOVKA, prelidneno. Ráda se vracím na Šumavu, z wellness hotelu třeba hotel annin, České zleby.

Vallunka
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 24.01.19 20:10

Turnov a okolí :mavam: ..Hotel Karel IV. , Vedle hned super dětská restaurace s hřištěm a bazénkem a plno vyžití, jak v městečku ..i Liberec atd :mavam:

mrav
Generální žvanilka 23049 příspěvků 24.01.19 20:15

Uherské Hradiště, archeoskanzen Modrá, Velehrad,na Jihlavsku Betlémská cesta v Třešti, ubytování U Růžičků :mavam:

ivisek85
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 24.01.19 20:18

My si užili dovolenou v Liberci v Babylonu. Je tam aquapark, lunapark, IQ park, IQlandia a spousta dalších možných aktivit. Pravda, celý komplex je trošku kýčovitý, ale nenudili jsme se ani chvilku. V okolí Ještěd, ZOO…

LaraA
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.01.19 20:30

liberec, moravsky kras, cesky raj, ceske švýcarsko (a jakákoliv jina skalní mesta)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >