Pobyt v nemocnici a nástup na MD

115
3.10.20 07:29

Pobyt v nemocnici a nástup na MD

Ahoj 🙂..Chtěla jsem se Vás na něco zeptat ohledně mateřské dovolené. Jsem na neschopence a ležím v nemocnici. Ale v pondělí mám nastupovat na MD. Prosím, ví někdo jak to funguje? To bude nemocnice něco posílat zaměstnavateli/sociálce? A já potom co? Dostanu i nějaké papíry v práci, které budu muset odevzdat na sociálce(jestli ano, může to odevzdat manžel?-protože jak to vypadá tak v nemocnici budu až do porodu)..
Vůbec nevím, jak to celé funguje a ještě, když jsem hospitalizovaná v nemocnici.

Děkuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5314
3.10.20 07:33

Papír na mateřskou dává tvuj gynekolog, ty ho vypises a posles do práce. Oni ho taky vypisi a pošlou na Ossz. Nechas si ukoncit neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
3.10.20 07:38
@JancaS84 píše:
Papír na mateřskou dává tvuj gynekolog, ty ho vypises a posles do práce. Oni ho taky vypisi a pošlou na Ossz. Nechas si ukoncit neschopenku.

Právě, že asi ne, když ležím v nemocnici. Můj dr mi nemohl ani poslat lístek na peníze, protože si mě převzala do péče nemocnice. A do práce se taky nedostanu, když ležím v nemocnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
3.10.20 07:40

@SarikS Mela jsem to stejně. Řešila jsem to s vrchní sestrou. Ukončila mi neschopenku a pak mi dala asi ještě nějaký papír, který manžel prinesl do práce, zbytek řešil zamestnavatel. Snad si to pamatuju správně, ale když to řekneš sestrickam, tak ti reknou, co a s kym se to řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
3.10.20 07:45

Mě papír žádost poslalo z prace personální na email, najdeš ho i na netu a manžel může vytisknout, v nemocnici potvrdí - mě začala ppm dnem porodu-a pošleš poštou zaměstnavateli. Ten se podskrabne a posle na ossz. Mají 30dni na zpracovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
3.10.20 09:17

Domluv se s nemocnici, nikdo to za tebe automaticky jen tak dělat nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
3.10.20 09:30
@suzka1
@suzka1 píše:
@SarikS Mela jsem to stejně. Řešila jsem to s vrchní sestrou. Ukončila mi neschopenku a pak mi dala asi ještě nějaký papír, který manžel prinesl do práce, zbytek řešil zamestnavatel. Snad si to pamatuju správně, ale když to řekneš sestrickam, tak ti reknou, co a s kym se to řeší.

Děkuju 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama