Pobyt v nemocnici – laparoskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 20:25
Pobyt v nemocnici- laparoskopie

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, možná pro vás trapnou otázku, ale nikdy jsem nebyla v nemocnici. Mela bych jít na laparoskopii- gynekologickou a nevím, zda v nemocnicích automaticky dávají erární pyžama nebo ne? Prosím, blbe komentáře si nechcete, jen at vim, zda brát svoje, nebo automaticky dávají všude.

Reakce:
petule9
Echt Kelišová 7585 příspěvků 26.03.19 20:26

Měla bys mít vlastní a budeš se v něm i cítit lip ;)

ka2ka
Extra třída :D 14544 příspěvků 26.03.19 20:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, možná pro vás trapnou otázku, ale nikdy jsem nebyla v nemocnici. Mela bych jít na laparoskopii- gynekologickou a nevím, zda v nemocnicích automaticky dávají erární pyžama nebo ne? Prosím, blbe komentáře si nechcete, jen at vim, zda brát svoje, nebo automaticky dávají všude.

vezmi si vlastní erární je protivný

stonožka12
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 1 inzerát 26.03.19 20:28

Určitě vlastní, na gyn. raději noční košili než pyžamo.

Ennny
Závislačka 3317 příspěvků 26.03.19 20:28

Dostaneš košili (anděla) ale já sem si vždycky převléká hned jak to šlo , nesnáším ty jejich košile.

Mamdceru
Nováček 4 příspěvky 26.03.19 20:46

Také doporučuji vzít si svoje. V obou nemocnicích, ve kterých jsem ležela, měli košile příliš velké. Vůbec mi neseděly. Byla jsem ráda, že jsem s sebou měla svoje pyžama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 21:30

A mně jejich erární naopak vyhovovaly. ;) Po gynekologické operaci jsem špinila, z narkózy zvracela a potila se, takže s jednou svou košilí bych určitě nevystačila. Kdykoliv na požádání mi erární košili vyměnili. Přinejmenším každé ráno po sprše jsem si vzala čistou košili.
Zato vlastní župan bych doporučovala.

luca241
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 27.03.19 10:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, možná pro vás trapnou otázku, ale nikdy jsem nebyla v nemocnici. Mela bych jít na laparoskopii- gynekologickou a nevím, zda v nemocnicích automaticky dávají erární pyžama nebo ne? Prosím, blbe komentáře si nechcete, jen at vim, zda brát svoje, nebo automaticky dávají všude.

Já si brala poprvé svoje ,od jódu a krve bylo na vyhoz,tak podruhé už jsem si nechala normálně jejich .

Váš příspěvek
Reklama