Kdy propouští po předčasném porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:28
Pobyt v nemocnici,jak dlouho?

Maminky předčasně narozených dvojcatek, jak dlouho jste musely zůstat v nemocnici po porodu? Mi hrozí porod v 33tt.

Přečtěte si článek: Předčasně narozené děti a kdy doženou vývoj?

Reakce:
Uživatel je onlineMurka
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 02.07.19 09:33

To si myslím, že bude silně individuální. Záleží na mnoha věcech, porodní váha, zdravotní stav a jeho komplikace atd. Řekla bych, že 33tt už je relativně „v pohodě“. Zbytečně vás tam držet nebudou :kytka: Držím palce, ať je vše v pořádku

Ornwen
Kelišová 5351 příspěvků 02.07.19 09:39

To fakt zalezi. Treba se mnou byla maminka, kdy rodila si nepamatuju, ale jedno dvojce mela u sebe a druhe na jip.

Janli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 02.07.19 09:39

Počítej minimálně do 36 gestačního týdne, cca 2300g váhy a děti musí samostatně jíst, je jedno zda kojeni nebo z lahve. Samozřejmě bez zdravotních komlikací. Propouštěcí váhu má každé oddělení jinak, tak se poptej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:40

Máme teď váhu v 31tt málo přes 2 kg prave

chs.jasmin
Echt Kelišová 9800 příspěvků 02.07.19 09:45
@Anonymní píše:
Maminky předčasně narozených dvojcatek, jak dlouho jste musely zůstat v nemocnici po porodu? Mi hrozí porod v 33tt.

Ležela jsem v porodnici s maminkou, která rodila dvojky v 7měsíci. Dva měsíce byla s nimi v nemocnici a pak ji poslali domů, že má doma odstříkávat, že pro ni už nemají místo. A ona přišla o mléko -tehdy tam semnou ležela, protože je měli už pouštět tak ji dali na šestinedělky a učili ji jak s dvojkama zacházet. Nevím jak dlouho tam byla, mě druhý den pouštěli. :nevim: Myslím, ale, že další den, protože ji sháněli druhý monitor dechu k zapůjčení a vím, že brečela, že to celé stojí jen na monitoru dechu.

Janli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 02.07.19 09:51
@Anonymní píše:
Máme teď váhu v 31tt málo přes 2 kg prave

Na odhad váhy nekoukej, navíc tyhle děti hodně zhubnou. Dcerka mi spadla z 2280g až na 1980g. V každým případě počítej s tím 36gestačním týdnem. Dříve pouští málo kde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:52

@chs.jasmin
Jejda :,( snad je donosim do toho 35tt aspoň jak to tak čtu..chtěla bych rodit u nás v nemocnici, a ne aby mě převážel do jiného města..a ještě tam třeba lezet dva měsíce

Khalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 02.07.19 12:59

Ne teda dvojcata, jen jedno dite ale narozene akutne cs v 35tt, komplet z porodnice nas pustili po 3 tydnech a hned nastup do nemocnice v praze kvuli vrozene vade. Tam jsme byli dalsich 5 tydnu. Strasne individualni u kazdeho ditete, i u tech dvojcat. U syna netusili ze bude nejaka vada, prislo se az po porodu. Ted je to totalne zdravej petiletej kluk co musi chodit 1× za tri mesice na kontroly ale to je prd uz ted.

Váš příspěvek
Reklama