Reklama

Pobyt v porodnci Bohunice Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 20:34
Pobyt v porodnci Bohunice Brno

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak to chodí v porodnici v Bohuních v brně nebo prostě po porodu. četla jsem že se většinou po porodu musí neustále sprchovat a že i doporučují chodit na wc do sprchy. To se tam střída s těmi na pokoji? A musí být ty sítkované kalhotky, to se musí blbě vyslíkat a navlíkat ne? krvacení po porodu je silné jako MS nebo slabne?

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5288 příspěvků 10.02.18 20:52

Nikdo tě samozřejmě nebude nutit, aby ses neustále sprchovala a čůrala ve sprše, ale ano, doporučuje se to. Sprcha a WC je společná vždy pro dva pokoje, takže pro 4 osoby. Síťované kalhotky jsou doporučené kvůli prodyšnosti, mně šly svlékat i oblékat normálně, žádný problém. Na poslední otázku ti asi nikdo nedá dobrou odpověď, intenzitu krvácení má každá jinak, stejně jako u MS.

janablizkova
Kecalka 427 příspěvků 10.02.18 21:01

Přesně tak jak píše Ledeš nikdo nikoho nenutí do sprchy. A u krvácení je to opravdu u každé ženy jinak.

Lenča74
Kelišová 7075 příspěvků 10.02.18 21:06

Nikdo tě do ničeho nenutí. Ale za mě, já byla v děčná za sprchu a čůraní do ni už jen pro citlivost spodku. Vzala jsem si žabky. Takže jsem se cítila v pohodě. No kalhotky jsou v pohodě a hlavně, vše vyhodíš a neřešiš. Co se týče krvácení, tak první dny je silné a pak ustavá. Je důležité dbát víc na čistotu. Proto i ta sprcha. Spodek se po té lépe hojí a neštípe to při čůraní.
Jinak za mě Bohunice jsou dobrá volba
Naprosto čerstvá zkušenost. Dnes jsem se vrátila domů.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 10.02.18 21:21

Rodila jsem v Bohunicich presne pred rokem. Mela jsem ale nadstandart, takze WC + sprcha jen pro me. A byla jsem za to moc rada. Nikdo Te k nicemu nutit nebude, to se neboj. Sitovane kalhotky jsou dle me nejlepsi vynalez na svete :mrgreen: Oblikaji a svlikaji se uplne v pohode, jako normalni. A proste je pak vyhodis a neresis. Navic sedo nich dobre vejdou i porodnicke vlozky (i vic naraz) A co se krvaceni tyce, to je opravdu hodne individualni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 12:54

@Lenča74
Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 12:59

Od kolikáteho týdne jste zčli jezdit do brna? Jsem 36tt a mohu do termínu porodu být u své mudr a jet jen na porod tam?

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 12.02.18 13:00
@Anonymní píše:
@Lenča74
Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.

Na porodnim boxu je cela mistnustka, takova satna kam das veci. Na sestinedeli nevim, na nadstandartu skrine byla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 13:05

@Lenča74
Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.

Lenča74
Kelišová 7075 příspěvků 12.02.18 14:06
@Anonymní píše:
@Lenča74
Jsou na porodním boxu a pak na šestinedělí nějaké skříně na věci? v to čem přijedu a pak kufr.

Ano je tam skříň. Normální pokoje jsou po dvou. Jsou příjemné a opravdu mě nemrzelo že jsem se nedostala na nadstandard.

Lendeš
Kelišová 5288 příspěvků 12.02.18 14:18
@Anonymní píše:
Od kolikáteho týdne jste zčli jezdit do brna? Jsem 36tt a mohu do termínu porodu být u své mudr a jet jen na porod tam?

V centru kam chodím na gynekologii mají i monitory, takže do porodnice jsem přijela až k porodu. Kdybych ale přenášela, tak by mě už doktorka předala na kontroly porodnici.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >