Pobyt ve Františkových lázní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petr Honzik
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 13:12
Pobyt ve Františkových lázní 2018

Ahojky.Od 18.3 do 15.4.2018 budu na pobytu. Najde se tu dobrá duše na vyplňování volných chvil? Procházky, bazén, sauna, sport…nechci tu blouďit sám či ležet na pokoji.

Reklama

Reakce:

carola
Kelišová 6623 příspěvků 09.03.18 13:53

Ahoj. Neboj, určitě tam sám nebudeš. Jezdí tam dost starších lidí, ale i hodně mladých. Jsou tam hotely Luna a Kyjev, kam jezdí policisté a vojáci a i na ostatních hotelech jsou mladí lidé. Ale v těch ostatních spíše ženy, neboť se tam léčí mimo jiné gynekologické problémy. Je tam nádherně, určitě se ti tam bude líbit.

Petr Honzik
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 15:53

@carola Ahojky.Nebojim,jen bych chtel najit nekoho fajn a vubec v tom nevidim jiny umysl ci dosazeni postelovych radovanek.

carola
Kelišová 6623 příspěvků 09.03.18 17:07
@Petr Honzik píše:
@carola Ahojky.Nebojim,jen bych chtel najit nekoho fajn a vubec v tom nevidim jiny umysl ci dosazeni postelovych radovanek.

To mě vůbec nenapadlo, nemyslela jsem to zle.

Petr Honzik
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 17:28

@carola to ja vím. Však ani já ne. Děkuji za podporu i názor. Pěkný podvečer.

carola
Kelišová 6623 příspěvků 09.03.18 17:46
@Petr Honzik píše:
@carola to ja vím. Však ani já ne. Děkuji za podporu i názor. Pěkný podvečer.

I vám. Děkuji.

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 09.03.18 18:13

Leta jsem ve frantovkach skoro zila a docela je nesnasim, ale verim, ze pro lazensky je to gtam parada…
pokud nejste kardiak v letech, urcite budete na baraku s jiz vyse zminovanymi policajty, vojaky ci ajzponaky a o fajn lidi mozna nebude nouze…
ale pokud zminujte vas dotaz zrovna na tomhle portalu, pravdepodobne vam jde o zenu partacku travici svuj lecebny pobyt s neplododnosti ci jinymi gynekologickymi potizemi ve stejnou dobu jako vy…bo frantovky jsou hlavne o zenach…a nezridka o sex radovankach, vim o tom sve, ale to vam nepodsouvam :D
tak si to tam uzijte, zdravim :mavam:

Petr Honzik
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 20:51

@lajovka i Vam dekuji za nazor a prani.Budu v hotelu Savoy.Vek jsem neuvedl coz byla asi chyba, pri pripadnem rozhodovani se. Ucinim napravu.Mam 35 roku a jsem sportovne zalozeny.No kdyz budu uprimny..i se da ocekavat nejaky natlak od zen, ale neni to muj zamer. Staci mi zpriznena duse na povidani a treba sport. Dokonce to nemusi byt ani zena, protoze predpokladam, ze i jsem zavitaji ruzni hledaci ci tak. Znova pripominam uprimnost a myslim, ze v pripade sympatii a proste vseho bych se sex. styku nebranil. Bohuzel mam obavu, ze tam bude vse 60+ a pak to vidim na pujcovnu kol a zkoumani okoli kolem lazni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama