Pobyt ve školce jen dvě hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kla2014
Povídálka 12 příspěvků 17.01.17 14:46
Pobyt ve školce jen dvě hodiny

Ahoj máte někdo zkušenost s tím, že dítě od dvou let může pobývat ve školce jednou týdně 2 hodiny. Je to prý ze zákona, ale čím je to podmíněno tím, že školka má místo. Můžu tam zavolat, ale nechtěla jsem být uplně bez informací. Mám dvou a půl letou holčičku a prospělo by jí to. Díky moc za informace :)

Reakce:

mila.dka1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 14:53
@Kla2014 píše:
Ahoj máte někdo zkušenost s tím, že dítě od dvou let může pobývat ve školce jednou týdně 2 hodiny. Je to prý ze zákona, ale čím je to podmíněno tím, že školka má místo. Můžu tam zavolat, ale nechtěla jsem být uplně bez informací. Mám dvou a půl letou holčičku a prospělo by jí to. Díky moc za informace :)

u nás to funguje tak, že musí být normálně přijato u zápisu a celoročně platit, ikdyž půjde jen na tu chvilku…

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 17.01.17 15:09

Jedině že by u vás bylo nějaké volné místo a vzali by ji mimo normální termín zápisu… :nevim:
Syn chodil od 2 let a 10 měsíců normálně na celý den, celý týden.

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 17.01.17 15:10

Příspěvek upraven 17.01.17 v 15:12

fia80
Závislačka 2977 příspěvků 17.01.17 15:10

Syn od 2,5 roků chodí do státní školky od 8-12 h. Nebyl by problém i se spaním. Minulý rok šel standardně na zápis.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 17.01.17 15:10

Je to blbost, OD dvou let může být normálně. Ale musí ti ho školka příjmout.

fia80
Závislačka 2977 příspěvků 17.01.17 15:12

Od 2 let může dítě chodit do školky a matka stále dostává rodičák.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >