Počáteční mléčná výživa HA v Něměcku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 369 příspěvků 30.09.14 08:26
Počáteční mléčná výživa HA v Něměcku

Mám 3 týdenní miminko a bohužel nemůžu kojit. Chci se tedy zeptat na UM výživu z Německa. Dr. nám doporučuje HA Nutrilon, malý ho pije, ale ta cena :pocitac:. Chtěla bych proto zajet do Němec pro HA příkrmy. Dělají tam HA mléka? Jaké značky a na kolik tam cca vyjdou? Které je nejlepší?

Nejnovější recenze z kategorie Kojenecké mléko

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 30.09.14 08:47

V Německu to není Nutrilon, ale tuším Aptamilk, či tak nějak. Ano dělají tam HA mlíka a vyjdou hodně levněji.
Už je to dlouho, tak to prosím ber jen jako mo matnou vzpomínku, ale tuším, že ten Aptamilk stál kolem sedmi EUR.
Babylove je dobré mléko, co vím, tak tady u nás jsou na něm i nedonošenci, tím, že se pro to jezdí do Německa, a ta jednička HA ta krabice stojí pár centů pod 4 EURa, znám 4 děti od novorozeňat, z toho jedno 33.týden a druhý 36.týden a všem sedlo parádně.

Jamulka
Kecalka 369 příspěvků 30.09.14 08:53

@terinka4444 Babylove, se dá sehnat i v našem Dmku? Ale ta kvalita tady a tam bude asi o něčem jiném…Jinak děkuji za příspěvek :)

kikinka7550
Echt Kelišová 8268 příspěvků 30.09.14 08:53

Za mě bebivita nepovím ti už kolik stojí krabice ale vyplatí se to, s našima cenama se to nedá porovnat, myslim že už dělají i ha ;)

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 30.09.14 08:58

Vím, že dělají Bebu HA, já jsem scháněla v Něměcku AR, a to jsem v Kauflandu nesehnala, ale HA měli určitě. Mají to ve větších gramážích a vyjde to levněji než u nás. Známá kupovala jen v Německu

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 30.09.14 08:58

Malá byla od narození na hipp bio combiotik, asi ve 2 měsících jsme přešly na bebivitu a spojenost. Cena byla kolem 4euro.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 30.09.14 09:00
Ano kvalita je jiná a cena poloviční. Všechna mlíka jsou tam levnější a to o dost.
@Jamulka píše:
@terinka4444 Babylove, se dá sehnat i v našem Dmku? Ale ta kvalita tady a tam bude asi o něčem jiném…Jinak děkuji za příspěvek :)
Dagmar83
Kecalka 263 příspěvků 30.09.14 09:24

My jsme byli od narození na bebivitě, ted ji maj i vtetě klasik za cca 120,– ale dělá se i HA ta je dražší, já sem tedy objednávala a se mi zdá že ji mela paní nějak za 245,– takže v německu bych hádala bude levnější

atominnka
Generální žvanilka 22004 příspěvků 30.09.14 09:25

@Jamulka jezdím do srn a beru známým Bebivitu - 600g za 3,95E ;)

Markolka
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 30.09.14 09:47

Pokud tu možnost máš, tak bych určitě nakupovala všechnu kosmetiku v Německu, já tam teď byla a jen jsem koukala, i ceny plenek..mnohem větší výběr kosmetiky za super ceny a ten Aptamil, bude to stejné jako Nutrilon u nás, má to i stejně vypadající krabici, a cenově mnohem lépe..mám taková pocit, že jsem to počítala na nějakých 270 kc za tu velkou krabici HA..bylo to v Muller drogerie. A nejlepší plenky jsou prý z Aldi, papírovky, ty jejich značky, aspon co mi říkala známá..tak to pak vyzkouším, mám hranice skoro za barákem, takze v Německu jsem jak doma..a více méně u nás už skoro ani nic nekupujeme..JE to hrozný, ale pro většinu dovozců jsme východ, takže k nám ty věc mají úplně jinou kvalitu než pro německo.. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >