Počátek těhotenství, práce ve školství, nemoci

Anonymní
6.1.20 19:49

Počátek těhotenství, práce ve školství, nemoci

Ahoj,
protože mi je už několik dní špatně a večer mám hrozné zimnice, udělala jsem si TT a vyšel pozitivní. Objednala jsem se ihned k doktorovi, ale jdu až za 14 dni, tak se chci zeptat zatím aspoň tady.

Mohu v počátku těhotenství céčko? Popr. Zazvorovy čaj nebo něco na imunitu? Pracuji ve škole a bojím se, abych hned v počátku těhotenství něco nechytla…

Druhá otázka je na všechny, komu bývalo na počátku těhotenství zle. Jak jste to řešily? Nechci to v práci hned oznamovat, na druhou stranu je těžké se premahat před kolegy, dětmi. Špatně mi je nárazově několikrát za den, jinak se cítím dobre.
Díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.20 20:13

Přednášela jsem v obou těhotenstvích na VŠ. Takže naštěstí ne s malými dětmi, od kterých by člověk chytil kde co. Zle mi bylo u obou, vždycky jsem odučila svou dvouhodinovku, došla se najíst, vyzvracet a pokračovala jsem ve výuce :mrgreen: Ale dalo se to přežít.
Céčko můžeš v rozumné míře, zázvor taky. Ten se doporučuje i na nevolnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 20:37

Zvládla jsem všechny 3 těhotenství učit na plný úvazek na prvním stupni, poslední těhotenství jsem měla dokonce naduvazek, 30. Června jsem rozdala vysvědčení a malá se narodila 5. Srpna. Moje holčičky věděly, že mě nemají dopoledne trápit a po každé jsem prozvracela celé odpoledne. S prostřední dcerou mi bylo zle cca do 20. týdne.

• Citovat
  • Nahlásit
3167
6.1.20 21:18

Ze zacatku mi byvalo hodne zle, hlavne rano a dopoledne. Ted jsem ve 4. mesici a je to trosku lepsi, byva mi zle spis odpoledne :lol: Zacatky jsem fungovala pouze na bilem jogurtu s bananem nebo hroznem. Trosku obcas pomohlo lizatko pro tehotne z lekarny a koupila jsem si zazvorovy caj, tak to ujde ;) Jinak beru spolecne s predskolni dcerou boruvkovy Narosan od Just :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat