Pocení ve spánku a zápach

4.6.20 04:17

Pocení ve spánku a zápach

Zničehnonic jsem se začala v noci potit. Zjistím to jen, když se párkrát během noci probudím a mám mokrý polštář a ráno vlasy smrsklé a potem.. fuj. Kdybych se jen potila, možná to tak neřeším, ale ono to ještě nepříjemně zapáchá. Musela bych si pořád převlékat peřiny.
Teď je červen a začalo se mi to dít od listopadu minulého roku, kdy jsem zrovna přišla o panenství.. nevím, zda to s tím souvisí ale četla jsem, že u žen je to běžné, když se jim změní hladina estrogenu kvůli antikoncepci, dospívání nebo menopauze.. tohle je možná jedno z toho.
Ale tenkrat jsem si taky prodělala lehounkou chřipku. Nezůstávala jsem doma, nebylo proč. Cítila jsem se jen lehce oslabená a v noci jsem se neskutečně potila po celém těle a byla jsem úplně durch a smrděl to stokrát více než teď. A od té doby se to prostě občas stane v lehčí formě. Možná to ani nesouvisí. Někdy na to přijdu a někdy ne. Potím se myslím jen v oblasti krku. Díky tomu spím v podstatě nahá a co nejvíc se odkrývám když to jde.
Podle googlu mám rakovinu nebo tuberkulózu.. ale s těmi hormony to možná má něco do sebe, jen tohle už těžko vrátím :D ani bych nechtěla, jen mi prostě vadí ten smrad. Můj brácha se tak potí odmalička každou noc a je celý mokrý a smrdí. Ale je to kluk. Nikdo to neřeší.. má své zdravotní problémy a tak. Měla jsem pocit jako by mě snad nakazil.. hloupost. Prostě moc premyslim občas. Setkali jste se s tím někdo? Za doktorem jít nechci. Ti rádi všechno zveličují a léky odmítám brát, děkuji. Ještě vyzkouším šalvějový čaj. Ale zajimalo by mě, co se stalo, že tak zničehonic. Děkuji předem za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10837
4.6.20 05:23

Ano, urcite je to ztratou panenstvi a ano, urcite mas rakovinu nebo tuberkulozu :mrgreen:

Zajdi k lekari a nechej se vysetrit. Mohou to byt i hormonalni vykyvy, muze to byt nevhodne zvolena antikoncepce. Nepises kolik ti je, ale zrejme jsi jeste hodne mlada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 05:35

@cecetka
Jej tak já nevím už. 18 mi bylo, antinu neberu a doktoři mi “pomohli” až moc už. Jestli s tím nemáte zkušenosti, nebo nevíte, děkuji za radu, ale nechte si ji pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
13863
4.6.20 06:12
@Anonymní píše:
@cecetka
Jej tak já nevím už. 18 mi bylo, antinu neberu a doktoři mi “pomohli” až moc už. Jestli s tím nemáte zkušenosti, nebo nevíte, děkuji za radu, ale nechte si ji pro sebe.

Hmm, takže mladá a drzá. :roll: Chtěla jsem ti napsat stejnou radu. Takovéto pocení normální není a chce to detailnější vyšetření od lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 06:14
@Nikde_nikdo píše:
Zničehnonic jsem se začala v noci potit. Zjistím to jen, když se párkrát během noci probudím a mám mokrý polštář a ráno vlasy smrsklé a potem.. fuj. Kdybych se jen potila, možná to tak neřeším, ale ono to ještě nepříjemně zapáchá. Musela bych si pořád převlékat peřiny.
Teď je červen a začalo se mi to dít od listopadu minulého roku, kdy jsem zrovna přišla o panenství.. nevím, zda to s tím souvisí ale četla jsem, že u žen je to běžné, když se jim změní hladina estrogenu kvůli antikoncepci, dospívání nebo menopauze.. tohle je možná jedno z toho.
Ale tenkrat jsem si taky prodělala lehounkou chřipku. Nezůstávala jsem doma, nebylo proč. Cítila jsem se jen lehce oslabená a v noci jsem se neskutečně potila po celém těle a byla jsem úplně durch a smrděl to stokrát více než teď. A od té doby se to prostě občas stane v lehčí formě. Možná to ani nesouvisí. Někdy na to přijdu a někdy ne. Potím se myslím jen v oblasti krku. Díky tomu spím v podstatě nahá a co nejvíc se odkrývám když to jde.
Podle googlu mám rakovinu nebo tuberkulózu.. ale s těmi hormony to možná má něco do sebe, jen tohle už těžko vrátím :D ani bych nechtěla, jen mi prostě vadí ten smrad. Můj brácha se tak potí odmalička každou noc a je celý mokrý a smrdí. Ale je to kluk. Nikdo to neřeší.. má své zdravotní problémy a tak. Měla jsem pocit jako by mě snad nakazil.. hloupost. Prostě moc premyslim občas. Setkali jste se s tím někdo? Za doktorem jít nechci. Ti rádi všechno zveličují a léky odmítám brát, děkuji. Ještě vyzkouším šalvějový čaj. Ale zajimalo by mě, co se stalo, že tak zničehonic. Děkuji předem za rady

Vyvetrej periny a nezer na noc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12310
4.6.20 06:45
@Anonymní píše:
@cecetka
Jej tak já nevím už. 18 mi bylo, antinu neberu a doktoři mi “pomohli” až moc už. Jestli s tím nemáte zkušenosti, nebo nevíte, děkuji za radu, ale nechte si ji pro sebe.

Krasa, chces radu a kdyz ji dostanes, tak se rozcilujes? :roll:
Ne, neni to normalni, tak mozna v prechodu. Taky se v lete v noci potim (krk, zada), ale rozhodne to nezapacha. Na tvem miste uz bych byla u doktora davno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49289
4.6.20 06:47

Res to u Dr., tyhle navaly muze zpusobit i cukrovka. Hormony se bouri. Moje kolegyne je v prechodu, tak tam se to pocita. Miva ruzne pres den i v noci takove navaly, kdy behem chvilky mela uplne mokre vlasy. Ona dostala nejaky lek od doktora.
Jak starnu :zed:. Tak mi se tohle stava, kdyz mam sve dny. A mrkni se na slozeni jidla a piti. Protoze to ovlivni, jaky oder ma pot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49289
4.6.20 06:52

Sestra mela hormonalni potize od 20r., mela i jine potize a zpusobil to asi stres pred maturitou. Epilepticke zachvaty se ji vratily po letech atd.
Nejakou dobu mela leky na srovnani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
4.6.20 07:08

Ahoj, rozhodne bez k lekari, necti si diagnozy na Google. Podle toho uz bych musela byt tak 10× mrtva :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34221
4.6.20 07:21
@Kelsey píše:
Res to u Dr., tyhle navaly muze zpusobit i cukrovka. Hormony se bouri. Moje kolegyne je v prechodu, tak tam se to pocita. Miva ruzne pres den i v noci takove navaly, kdy behem chvilky mela uplne mokre vlasy. Ona dostala nejaky lek od doktora.
Jak starnu :zed:. Tak mi se tohle stava, kdyz mam sve dny. A mrkni se na slozeni jidla a piti. Protoze to ovlivni, jaky oder ma pot.

Je, muzu se zeptat na vek plus minus? Ja jsem mirne pres 40 a pred MS a pri ni se taky v noci potim. Nekdy mam take uplne mokre vlasy nebo hrudnik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
4.6.20 08:02
@Anonymní píše:
@cecetka

Tak hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49289
4.6.20 09:24
@vodolejka píše:
Je, muzu se zeptat na vek plus minus? Ja jsem mirne pres 40 a pred MS a pri ni se taky v noci potim. Nekdy mam take uplne mokre vlasy nebo hrudnik…

34r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13370
4.6.20 11:38

Ne - ztráta panenství ti skutenčně nezmění hladinu hormonů, teoreticky něco lehce může ovlivnit hodně aktivní a uspokojový sexuýlní život.

To co popisuješ vypadá v tvém dost nízkém věku jako hormonální problém, ale takový, který musí diagnostikovat a řešit endokrinologové.

Taže zajdi za svým praktickým lékařem a nech se poslat na endokrinologii.

jakékoliv jiné řešení povede jen k zhoršování původního problému - nejdřív musíš zjistit co to je. A stím ti internet prostě nepomůže.

To že k lékaři nechceš jít není relevantní argument. Jsi dospělá, tak převezmi zodpovědnost za své zdraví a jdi k lékaři. Cokoliv jiného je hloupě maskovaná úzkost za truc. přijatelné by to bylo tak ve třinácti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama