Pocení zad, čela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:00
Poceni zad, čela

Ahoj, Chtěla bych se zeptat, cvičím a poslední dobou se strašně potim. Jdu ven a lije že mě. Mám vždy propoceny záda a oroseny čelo. Jaký přípravky na co nebo případně co mám dělat, abych se tak nepotila, díky.

Reakce:
Uživatel je onlinemonique1112
Stálice 69 příspěvků 08.08.19 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj, Chtěla bych se zeptat, cvičím a poslední dobou se strašně potim. Jdu ven a lije že mě. Mám vždy propoceny záda a oroseny čelo. Jaký přípravky na co nebo případně co mám dělat, abych se tak nepotila, díky.

Mam to taky tak. Zatim piju salvej, trochu to pomaha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:16

Zrovna…nebo spíš už léta řeším podobný problém. Vzhledem k mé diagnóze mi chybí tělesná termoregulace, takže jak začínají vedra nebo jedu v rozpáleném autobuse, tak mi nastává peklo. A když z toho autobusu pak vystoupím, tak díky té chybějící termoregulaci se neochladím, takže funguje jen chlazení vodou nebo jsem teď dostala chladící šátek, co jde sbalit do kapsy. Vždycky koukám na lidi, jak jsou v pohodě a já celá rudá a zpocená, zadýchaná. Prý je dobré jíst spíš jídlo, které ochlazuje, saláty, zeleninu, v létě pomeranče a mandarinky. Kdyby to alespoň zůstalo jen u toho pocení, ale mě se z tepla dělá i dost zle. Tak budu také ráda za tipy.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 08.08.19 10:58

Taky to tak mam.je furt venku dusno.jdu jen s kocarem a prijdu dom jak kdybych ubehla maraton

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34909 příspěvků 09.08.19 13:16

Jako že se potíš při cvičení a pohybu ve vedru? Na tom není nic neobvyklého. Nejlepší je se po fyzické aktivitě osprchovat. Nebo ses začala potit z ničeho nic i když zrovna necvičíš? Co štítná žláza, gynekologické problémy, nemáš třeba nadváhu? Pokud se opravdu potíš z ničeho nic, bylo by dobré zajít přinejmenším na kožní.

korneli
Kecalka 269 příspěvků 09.08.19 23:33

Taky se potím, když něco dělám. Teče že mě jak z konve,. Vlažná sprcha je balzám :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 06:03

A zrovna jsem včera chtěla být akční, tak jsme ráno začali kopat jámu na chodník kolem domu. Vydržela jsem to hodinu a pak jsem byla tak zpocená, že jsem měla pocit, že hořím zevnitř a další hodinu jsem se chladila.

Váš příspěvek
Reklama