Počet kojení u 10 měsíčního a problémy se zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 157 příspěvků 03.10.18 13:48
Pocet kojeni z 10mesicniho a problemy se zuby

Ahoj,
Mam skoro 12 mes.dite..ale je orrdcasne o 2 mesice a vse mu odecitam o ty dva mesice, takze prikrmy zacal v jeho bio 6 mes.,ale jinak.by mu byly 4..takze jsem. davala v 6 to, co muze 4 mesicni..jedu tak i nadale..takze ted ma skoro 12(10)mesicu..jedu jidelnicek jako pro 10 mesicniho. K veci..rostou nam zuby a pri kojeni mebo pokusu o nej zacne kousat, nebo mi sedrel zubem kus bradavky. S jidlem.je to horsi, ale s kojenim ted taky.Koji se vecer pred spanim(boj)plus UM. V noci 1×(vice. nechce).Rano si da nekdy v 5 a. nrkdy v 8..ale bud tak ci tak..kdyz si da v 5 rak falsi nechce a chce jidlo. Takze snidane, svacina, obed svacina, kojeni plus um, nocni kojeni, brzke ranni kojeni. Trikrat max.Neni to malo? Mam ted malo mleka, a s kojenim bojujeme.Jak docilit, aby mrl dve nocni kojeni a kojeni rano.Mam odbourat Um? Nebo adpon snizit? Bojim se, ze mu to zase nestaci(proto jsem davno zavedla).Vecere nema..bojim se, ze uz zase nebude chtit..Poradite jak zvysit pocet kojeni. Prejde to. s temi zuby a kousanim? Zkusenosti?

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13569 příspěvků 03.10.18 13:54

U ročního se korigo věk už nebere, ne? Proč dáváš UM? Proč chceš kojit v noci? Tak jestli má i jiné mléčné produkty, tak nemusí být živ jen z prsa … A musíš mu dát jasně najevo, že kousat nebude.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 14:01

@Ssasanka malej má taky zuby, je mu 9mesicu a teda zatím mě nekouše, kojím ve dnev noci tak min.8× za celý den. Mlika jsem neměla že začátku moc, pomohli mi kojící čaje, homeopatika, Caro a pískavice koření.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >