Počet nevěr a sexu v minulém roce

21230
1.1.21 11:05

Počet nevěr a sexu v minulém roce

Zdravím vás všechny v novém roce a přeji vše dobré.
Pojďte očistit vaši nevěrnou duši z minulého roku a pokecat si o sexu a nevěrách.
Co se týče nevěr, byla jsem nevěrná svému muži s dlouhodobým milencem a s jedním mužem, to byla jednorázovka.
Jsem bisexuální a co se týče počtu žen, byly tři. Nejednalo se s těmito ženami o jednorázovky, ale ani o nějaké stálé schůzky.
Deníček si nevedu a takové záležitosti vědu v patrnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
1.1.21 11:12

Já měla jen 1 milence o 20 let mladšího. Jen se po dovolené na maledivach rozešel z důvodu že bych utahala i fotbalovou 11. Ale jinak za zivot jsem měl okolo 150 mužů když počítám i sw akce ktere jsem za mlada navštěvovala. Jinak něco přes 20 milenců za svůj zivot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
1.1.21 11:14

Zdravím a také přeji v Novém roce vše dobré :kytka:
Já jsem suchar, já teda nevěrná nebyla, ale tady se s dovolením zaháčkuju, protože věřím, že tato diskuze bude výživná :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2621
1.1.21 11:27

Fakt dobre tema do noveho roku. Klopotkova, ty jsi fakt nenormalni. Misto hezkych veci si tu budeme psat o neverach a kolik jich bylo. Cim vic citim, ze je zazrak, jak to doma mame, kdyz ctu pribehy z emimina. To je hnus, jak se lidi k sobe dnes chovaji, bez lasky, ucty, respektu :( Pritom co jineho je nejdulezitejsi nez harmonicke vztahy v rodine, penize, majetky, to vse pred smrti nebude dulezite, kdyz se ohledneme za nasim zivotem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
1.1.21 11:32
@Monca1978 píše:
Já měla jen 1 milence o 20 let mladšího. Jen se po dovolené na maledivach rozešel z důvodu že bych utahala i fotbalovou 11. Ale jinak za zivot jsem měl okolo 150 mužů když počítám i sw akce ktere jsem za mlada navštěvovala. Jinak něco přes 20 milenců za svůj zivot

No potěš koště. Tak já jsem 20let věrná svému muži, oproti Tobě jsem naprostý břídil.
Na druhou stránku, bych se nechtėla chválit tolika muži, kteří mi prošli postelí, z příspěvku cítím, že ty jsi nato snad i pyšná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52277
1.1.21 11:49

@Klopotkova @Josefuna
Nejsi nahodou jedna a ta stejna osoba, ktera pouziva dva ruzne ucty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8471
1.1.21 11:52

@Klopotkova Jsem čistá jak slovo boží :mrgreen: mému muži jsem nevěrná nebyla nemám potřebu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.1.21 11:53
@Josefuna píše:
Fakt dobre tema do noveho roku. Klopotkova, ty jsi fakt nenormalni. Misto hezkych veci si tu budeme psat o neverach a kolik jich bylo. Cim vic citim, ze je zazrak, jak to doma mame, kdyz ctu pribehy z emimina. To je hnus, jak se lidi k sobe dnes chovaji, bez lasky, ucty, respektu :( Pritom co jineho je nejdulezitejsi nez harmonicke vztahy v rodine, penize, majetky, to vse pred smrti nebude dulezite, kdyz se ohledneme za nasim zivotem.

Jak, misto hezkych veci 8o… ty se tu prave probiraji :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19128
1.1.21 11:54

Sex ani orgasmy nepočítám, ale rok to byl dobrej… :pankac:. Nevěrná jsem nebyla, naštěstí jsem toho nejlepšího chlapa urvala pro sebe a přece nebudu jezdit sousedovým trabantem, když mi v garáži stojí mercedes… :mrgreen:. Jak je na tom manžel netuším, po těchhle věcech ze zásady nepátrám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21230
1.1.21 11:56
@Kelsey píše:
@Klopotkova @Josefuna
Nejsi nahodou jedna a ta stejna osoba, ktera pouziva dva ruzne ucty?

Ne. Nejsme jedna osoba a neplevel mi diskusi. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21230
1.1.21 11:57
@Eminne píše:
Jak, misto hezkych veci 8o… ty se tu prave probiraji :roll: :lol:
:mrgreen: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
1.1.21 11:57

Za 10 let vztahu nebyla a ani to nemam v planu. To neni nic pro me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
1.1.21 11:58
@toma0105 píše:
No potěš koště. Tak já jsem 20let věrná svému muži, oproti Tobě jsem naprostý břídil.
Na druhou stránku, bych se nechtėla chválit tolika muži, kteří mi prošli postelí, z příspěvku cítím, že ty jsi nato snad i pyšná.

Taky mi to tak přijde. Já jsem teda suchar všech sucharů, protože jsem nikdy nikomu nevěrná nebyla. Vždy mi přišlo lepší se s dotyčným rozejít než tahle lhát a ubližovat. Já se teda asi taky nemám čím chlubit když ti tu taky čtu, budete si myslet že jsem divná, je mi 25 a mám pouze 3 sexuálního partnera, se kterým mám i dítě a doufám, že spolu zůstanem až do smrti. Možná jsem naivní ale přála bych si to. Každopádně budu radši trapná a nudná, než abych se pyšnila 150 chlapama, přijde mi to až nechutný. Nechápu jak se tím může někdo chlubit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21230
1.1.21 11:59
@Josefuna píše:

Však se této diskuse účastnit nemusíš a klidně si založ diskusi, která bude o těch hezkých věcech, které chceš číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
1.1.21 12:01
@Kaktusanda píše:
Taky mi to tak přijde. Já jsem teda suchar všech sucharů, protože jsem nikdy nikomu nevěrná nebyla. Vždy mi přišlo lepší se s dotyčným rozejít než tahle lhát a ubližovat. Já se teda asi taky nemám čím chlubit když ti tu taky čtu, budete si myslet že jsem divná, je mi 25 a mám pouze 3 sexuálního partnera, se kterým mám i dítě a doufám, že spolu zůstanem až do smrti. Možná jsem naivní ale přála bych si to. Každopádně budu radši trapná a nudná, než abych se pyšnila 150 chlapama, přijde mi to až nechutný. Nechápu jak se tím může někdo chlubit.

Hele ja jsem uplne marna :lol:, mam jednoho chlapa za zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat