pocet procuranych plen, vedro a poceni miminka

150
19.6.06 18:49

pocet procuranych plen, vedro a poceni miminka

Ahoj,
chtela jsem se zeptat jesti nemate nekdo ifnormace o snizeni poctu minmalnich procuranych plen 6-8 na mene, kdyz je venku i doma desnej hic, miminko se poti. Mala mi dnes procurala tak max. 3 plenky (pouzivame latkove, takze to jde pomerne snadno rozlisit), ale fontanelu propadlou nema a dneska jsem kojila skoro permanentne.

Diky za odpovedi

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

420
19.6.06 18:58

Ahoj, nedělej si starosti, samozřejmě, že se počet pročuraných plenek v teple sníží.

Nevím už, na kolik přesně to bylo, když naše malá byla malá , ale dneska se (v tomhle vyšším věku :P ) vyčurala jen dvakrát místo obvyklého osm - desetkrát (nojo, čurá každou chvilku :lol: ) a to už vypila něco přes litr a půl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ro
2159
19.6.06 19:55

Určitě se počet počůraných plín při vedrech snižuje a množství koja nebo flaškového krmení zvyšuje, pocení prostě udělá své. Tři plíny jsou v parném létě dobré skore
Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
19.6.06 20:25

U nás byly dnes čtyři látkovky, Dalis má 9 měsíců, pije jak duha a potí se jako kůň. Taky ho pořád sleduju. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
19.6.06 20:36

No tak to teda moje dítě je asi průtokáč, počůrá denně 10 plen, taky používám látkovky a přebaluju hned po činu, protože má citlivou pokožku.
A taky třikrát denně kaká :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
19.6.06 20:46

u nás se počet taky snížil,ale né o moc,a taky víc pijeme,přev.vodičku mlíčko no ty vedra jsou fakt síla,malošek se dost potí,naštěstí v bytě je super chládek,no tak si nedělej starosti,ale oni víc vypotí než vyčůrají pá J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
19.6.06 21:52

Diky, uklidnily jste mne. Mala ma 5,5 mesice, mozna zacnem s vodickou, pul mesice uz nehraje roli zvlaste, kdyz je 10 dni prenosena. Mam spis problem, hlidat svuj pitnej rezim. Jdu to dohnat ;).

Diky

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
20.6.06 00:34

Ahojky, moj maly tiez mal minule leto tak 5,5 mesiaca a tak sme pomaly zacaly zoznamovat s poharikom, ale to fakt potrva, kym sa nauci pit nieco ine ako mliecko ;-)
Zacat uz pomaly mozes, to uz je fakt jedno tie 2 tyzdne.
No a ukludnili ste ma tu viacere, lebo Lericek nejak malo cika a to obvykle je tiez prietokovy. :wink:
Ja ho mam skoro cely den nahateho bez plienocky, je mi ho luto aj tak je stale spoteny, no a skoro ziadne mlacky nenechadzam ;-(
A vcera normalne rano mal suchu plienocku.
U nas to mozno je tak tych 5 -6 plienok, ale obykle mame tak raz tolko ;-)
problem je, ze on skoro nechce pit, pije este menej ako normalne, zato je cely den zase prisaty a to som uz kojila len 4× za 24h :-( zato vo vani, alebo v bazene, tam pije ako nepricetny tu hnusnu vodu :-(
Asi mu budem nalievat do poharika bazenovu vodu :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
20.6.06 15:12

Gothic, radši nalévej do bazénu minerálku… :lol: - u nás už je to dobré, ale kdysi byla voda z vany taky na chuť nejelpší - a což teprv voda z kbelíku na podlahu nebo z odtoku pračky… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
20.6.06 16:07

Též děkuji za uklidnění. Počet pročůraných plen máme zhruba stejné, akorát jsou o dost lehčí.

A kde se vaše miminka nejvíc potí? Matýsek to všechno vylučuje hlavičkou, se mi zdá. (Že by byl po dědečkovi? :)

Nanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama