Zpoždění a píchnutí v podbříšku

Anonymní
5.11.19 13:51

Pochnuti v podbrisku při kasli

Ahoj holky, akorát mi došlo ze mám víc jak týden spoždění MS. Každý den cítím, že to už dostanu protože mě to bolí jak kdybych to měla do hodiny dostat ale ne pořad teď třeba nic, ale šla jsem si se synem lehnout a zakašlala a strašně mi tam píchlo teď už zase ne. Určitě si zajdu k doktorce, ale nejdřív asi zkouším se uklidnit tady jestli mate zkušenost s něčím podobným a jestli to nic není ( napadlo mě ze mám spoždění protože jsem teď poslední mesic byla opravdu ve stresu) napadlo mě i jestli nejsem těhotná s přítelem se nechranime, ale zase si dává pozor, ale tak znáte to stačí kapka..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3868
5.11.19 13:54

Chodit kvůli jednomu píchnutí k doktorce je podle mě zbytečné. Raději bych si při týdenním zpoždění udělala ten test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
5.11.19 13:54

Gratuluji k miminku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 13:56

@bobulka88 já jdu do DMka. To opravdu s takovou jistotou? ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
1146
5.11.19 13:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, akorát mi došlo ze mám víc jak týden spoždění MS. Každý den cítím, že to už dostanu protože mě to bolí jak kdybych to měla do hodiny dostat ale ne pořad teď třeba nic, ale šla jsem si se synem lehnout a zakašlala a strašně mi tam píchlo teď už zase ne. Určitě si zajdu k doktorce, ale nejdřív asi zkouším se uklidnit tady jestli mate zkušenost s něčím podobným a jestli to nic není ( napadlo mě ze mám spoždění protože jsem teď poslední mesic byla opravdu ve stresu) napadlo mě i jestli nejsem těhotná s přítelem se nechranime, ale zase si dává pozor, ale tak znáte to stačí kapka..

Hele promiň, ale tohle je fakt zbytečný dotaz. Tak si udělej test a pak uvidíš ne. Jinak mě píchá v podbřišku občas při smrkání a jsem těhotná. Ale fakt občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
5.11.19 14:00
@Anonymní píše:
@bobulka88 já jdu do DMka. To opravdu s takovou jistotou? ❤️

Ne. Ale ptat se na internetu s tydennim zpozdenim, zda jsem tehotna a neotestovat. Obcas cloveka nekde pichne a vubec nic to neznamena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 14:10

Myslela jsem to všechno dohromady

• opozdena ms
  • pichnuti
  • čirý výtok občas ( vypadá jako voda )
  • bolest jak při ms

Z těchto faktoru mě jenom zajímá co by to mohlo byt mám proste strach pro test si hned jak se syn vzbudi zajdu ale každá minuta mi momentálně přijde nekonecna.

• Citovat
  • Nahlásit
2308
5.11.19 16:47

Ježiš z čeho strach? Z těhotenství? Tělo občas bolí, taky v něm píchá, lupe.. občas je cyklus jiný prostě jen tak. Já si nějakého píchnutí v břiše třeba ani nevšimnu. Natažený sval třeba..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat