Pochybnosti o orientaci- panika, stres

4
16.9.21 19:00

Pochybnosti o orientaci- panika, stres

Zdarec, mám problém co mě trápí.
Měl jsem za život vícero holek a dvakrát jsem byl opravdu zamilovaný.. sexuální zkušenosti jsem měl až ve 21 letech s bývalou přítelkyní.. bohužel jsem furt řešil stres, špatnou erekci, nedostatečné vzrušení v některých situacích.

Štve mě, že nejsem po sexuální stránce normální a stydím se za to, považuji se za špatného.
Jednak mám několik úchylek - najděte si na googlu vorarefilii, pak dámské nohy, facesiting, piss a další., a jednak mívám také občas homosexuální představy, konkrétně že orálně uspokojuji jiného jedince mužského pohlaví..

Vztah chci s holkou, romanticky a tělesně mě taky přitahují holky, ta vůně, ženskost, něha, ale ze sexuální stránky mě s ní vzrušuje jen sex ze zadu, jak vidím celé to tělo a zadek, pak různé ty úchylky a úchylné představy, a pak poslední dobou ta homsex. představa., která mě z toho všeho štve nejvíc.
Např. klasický misionář s holkou se mnou nic nedělá. Když jsem to zkoušel, tak jsem byl jen nervózní, bylo mi horko a přišla mi ta pozice sama o sobě tělesně namáhavá, a to jsem celkem fit. Vlastně k tomu styku ani pořádně nedošlo.
Bavilo mě lízání a to jsem prý i dělal perfektně, ale ten příjemný pocit co jsem cítil bych nenazýval vzrušením. Bylo to pro mě něco jako mazlení zároveň s uspokojováním holky. Bylo to krásné, něžné, uklidňující. Dobrá kombinace, ale když už to trvalo moc dlouho tak už jsem byl unavený a bolelo mě za krkem :D. Kdežto když mám tu stejnou představu s chlapem, tak je to naopak drsné, rychlé, neněžné a vlastně ponižující. Ale to se mi taky vnitřně líbí..

Podle dosavadních zkušeností a fantazií bych si, leč nerad, troufal říci že jsem bisexuál. Jenže někde jsem četl, že nic takového neexistuje, že můžu být buď gay, nebo hetero. A to se mi rozhodně nelíbí. A taky mi to nezapadá do toho co jsem doposud zažil- že jsem se zamiloval do holky, přitahuje mě to tělo, vůně, něha. Chci s ní vztah. Ale zároveň mě po sexuální stránce vzruší ta představa, o které jsem psal. A většina běžných sexuálních věcí se ženou mě příliš nevzrušuje. Ne že by se mi to hnusilo, ale zároveň mě to nerozpálí.

Máte někdo s tímhle zkušenosti? A co to téma bisexualita? No a kdyby vám přítel řekl, že je bisexuál ( i když s nikým dalším nic nemá), byl by to pro vás problém?
Toho se děsím, že by mě holka pustila po tom, co bych jí řekl o svých představách..o to víc bych byl přesvědčený, že jsem špatný od jádra..

Děkuji za odpověď a pěkný večer :D
:mrgreen:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
295
16.9.21 19:05

Tak mě teda asi nejvíc znepokojuje v celém textu hned začátek a to vorarefilie 8o co s tím hodláš dělat?

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
4
16.9.21 19:09

@Lilypad24
Co bych s tím mohl dělat? Je to neproveditelné, takže to může být jen představa. Leda že bych se dokázal zmenšit na 1 centimetr, tak to by pak me fantazie byly proveditelné:D.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 19:09

Hele představy jsou jedna věc, realita druhá. Mě vzrušuje většina věcí co píšeš včetně sexu se ženou, ale nepotřebuji to v reálu. Myslela jsem si, že třeba sex na veřejných místech s lidmi mě vzrušuje ze všeho nejvíc, ale pak jsem zjistila, že to fakt nechci, stačí mi představy. Problém bude ten normální sex, ale určitě najdeš holku, která ho taky nemusí.

 • Citovat
 • Nahlásit
Ou
18358
16.9.21 19:21

Sexualita fakt není buď a nebo.

To je mnoha rozměrná škála. A ty zjevně nebudeš běžná heteronormativní vanilka. Ale bez toho, aby si sám sobě i v oblasti svých tužeb a potřeb rozumněl a měl to pročištěné od předsudků, paniky, mindráků a spol, tak ti holt erekce fungovat nebude na požádání. Hlavním sexuálním orgánem je mozek…

Nesnaž se zavřít se do škatulky a pokud máš pochybnosti a touhu, no tak vyraž na rande s nějakým klukem a uvidíš co bude.

Panika a představy v hlavě bývají vždy daleko silnější, než realita.

A čím víc budeš něco potlačovat, tím víc ti to bude škodit v realitě.

Stejně tak ti nebude fungovat douhodobý vztah bez toho, abyste s partnerkou či partnerem byli sami sebou, tedy nemuseli před sebou tajit dost klíčové věci jen kvůli panice z odmítnutí.

Když skutečně poznáš sám sebe, včetně věcí, co se snažíš nevidět, bude daleko jednodušší být ve vztazích spokojený a neubližovat ani sobě, ani okolí.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
4
16.9.21 19:29

@Lilypad24 Já jsem se právě už od dětství snažil tyto představy potlačit, každopádně tato úchylka se u mě začala objevovat mnohem dříve, než jsem vůbec přemýšlel o nějaké sexualitě a než jsem poznal masturbaci.
Když jsem viděl např. v dokumentu jak had polyká myš, začal jsem se cítít zvláštně, stydět se.. zároveň jsem zkrátka chtěl být tou myší, ale netušil jsem proč. Zajímalo by mě, jak toto vzniká. Bezpochyby to ale souvisí se submisivní rolí, líbí se mi ta role kořisti..
A mé představy nejsou nebezpečné a zároveň nejsou proveditelné, protože nejvíc mě vzrušuje, že bych byl tak malý, že by mě nějaká holka spolkla a já bych s tím nemohl nic dělat, a zároveň bych musel být vděčný :D.

Na YouTube, pornhubu je spoustu videí s titulkem „vore“.. a to je v tomto tak jediná možná stimulace společně s představami..

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
295
16.9.21 19:48

@Oumuamua tak to se omlouvám. Já jsem to měla za minimálně představu kanibalismu spojenym se sexuální vzrušivostí

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
4
16.9.21 20:43

@Lilypad24 To neee :D.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
169
17.9.21 00:30

To, že bisexualita neexistuje, říkají v českém kontextu moc rádi sexuologové (vsadím se, že jsi četl Weisse a Zvěřinu :lol: ), ale jinak to fakt takhle jednoznačný není (viz třeba zahraniční a mnohem aktuálnější diskurzy). Takže za mě je úplně klidně možný, že bisexuál jsi. Otázka pak je, zda pouze v představách, anebo zda by ti stejné vzrušení přivedla i realizace tvých představ. To ale bohužel za tebe nezjistíme. Pokud se rozhodneš tohle otestovat, snaž se prosím o někoho, komu se dá věřit, bezpečné prostředí a hlavně nezapomeň na ochranu.

Jinak, zejména po přečtení tvých představ o vorarefilii (taky mě to vyděsilo a taky jsem si představila napřed kanibalismus, brr) mě napadá spíš, zda nejsi submisivní a nepotřebuješ jiné stimuly a zda by pro tebe nebyla lepší partnerka v tomto spektru, ideálně nějaká, co ji taky baví fetiš, tam si myslím, že by to mohlo klapnout.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat