Pochybnosti při antikoncepci

71
31.5.16 21:00

Pochybnosti při antikoncepci

Dobrý večer ženy, pořád mi to leží v hlavě tak se zeptám jestli se to stalo některé z vás.3 měsíce jsem užívala HA Lindynette 20,nesedla mi tak mi doktor napsal Jeanine. K tomu problému, při braní Lindynette jsem dostávala MS den až dva před pauzou a trvala celou pauzu, při posledním 3 blistru jsem MS dostala skoro týden před pauzou, klasická, silná i s bolestmi břicha jak jsem to při Lindy mívala a v pauze jsem MS naopak nedostala vůbec. Jsem z toho zmatená, prášky beru na minutu, žádné léky jsem neužívala ani jsem neměla žádné jiné problémy. Jeanine jsem začala užívat po pauze, teď mám v sobě 5 prášek ale břicho mám pořád nafouklé od vysazení Lindynette, TT jsem si dělala pro klid duše a je negativní. Děkuji všem za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12205
31.5.16 21:03

No to se stava, ze HA nesedne. Hladina hormonu na tebe mohla byt nizka,napriklad.Ja treba pri nektere HA spinila tak od 10DC vlastne az do MS v dobe pauzy, takze jsem mela tak 4dny cyklu „ciste“ :roll:
Hlavne ted vydrz alespon ty 3 mesice uzivat tu novou, i kdyby nejake problemy byly.Telo chvilku potrebuje, aby si to sedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62633
31.5.16 21:17

@tygrice tak HA je svinstvo pro telo, neni se cemu divit. Jinak pri brani Jeanjne muze menses vymizet uplne, tak se nediv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
31.5.16 21:19

Počítala jsem se špiněním ale že dostanu klasickou MS? Říkala jsem to na gyndě ale neřekl mi na to nic, doufám že antikoncepce fungovala. Měla jsem to i při Yaz ale to jsem měla MS i v pauze :roll:.Nejspíš jsou na mě ty dvacítkové slabé, počkám do další pauzy a udělám si znovu TT. S partnerem někdy přerušujeme někdy ne ale teď pro klid duše jsme se domluvili že budeme pro jistotu pořád přerušovat ať mám relativní klid v duši i když mám čisté svědomí že prášky beru tak jak mám ale člověk nikdy neví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
31.5.16 21:23

@blumen Slyšela jsem o tom, no ale doufám že mi sedne. Je to asi svinstvo ale těhotenství nepřipadá v úvahu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7757
31.5.16 21:23

@tygrice Já při Lindynett měla to samé, po asi třech měsících si tělo zvyklo… Pak jsem MS měla přesnou jak hodinky a jen 3 dny vždycky… Myslím, že u každé antiko trvá než si tělo zvykne… Já teda brala jen Lindynett.

Příspěvek upraven 31.05.16 v 21:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9510
31.5.16 21:26

@tygrice kolik diskusí ohledně toho budeš ještě zakládat? prostě antikoncepce někdy sedne někdy ne. buď hledej dál, nebo sde na to vykašli, jiný možnosti nemáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
31.5.16 21:27

@orionk Mě při ní bylo celkově nevolno jinak bych asi vydržela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7757
31.5.16 21:30
@tygrice píše:
@orionk Mě při ní bylo celkově nevolno jinak bych asi vydržela

Tak to já byla spokojená, hlavně MS pouhé tři dny a slabá… Teď už neberu nic a je to děs :roll: A vůbec mě před tím nebolela hlava… Teď poznám,,příchod" podle bolesti hlavy :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama