Počínající hindradentis supparativa+foto

Anonymní
3.11.20 20:52

Počínající hindradentis supparativa+foto

Zdravím, už měsíc mě trápí bolestivé puchýřky v podpaží. Nejdřív se udělal jeden a za dva dny to bylo po celém podpaží. Nejsem člověk co by s každým předem lezl k doktorovi, tak jsem doufala, že to zmizí nějak samo a sama se léčila. Dnes už jsem si našla bolestivou bouličku uvnitř, která není na první pohled vidět, ale je dost bolestivá plus okolo puchýřky. Zítra jdu volat na kožní, protože se to zhoršuje. Máte zkušenost. Fotka není moc příjemná, tak se omlouvám:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.11.20 20:54

Foto

• Citovat
  • Nahlásit
61601
3.11.20 21:01

Rozhodně kožní… Ale co můžu doporučit z vlastní zkušenosti, tak máma dělá mazání z trávy a Alpy a to mi strašně moc pomohlo.. Každý večer pomazat a super věc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18361
3.11.20 21:01

Něco podobného jsem měla, byla to alergie na deodoranty - na všechny, musela jsem cca 2 měsíce přestat používat
ale samozřejmě to může mít tisíc příčin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9752
3.11.20 21:06

To může být i bakteriální infekce, kterou si tím, že se holíš(což tedy v tomhle stavu nechápu) roznesla všude okolo. Šupajdi na kožní, včera bylo pozdě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 21:24

Deodorant na tohle místo nepoužívám už měsíc. Nehulím do hladka, chlupů je tam dost, ale nekvalitní foťák (buďte rády 😅). No bakteriální infekce mě taky napadla. Na kožním docela trvá než Vám dají termín, nechtěla jsem to hrotit. Ale ta boule uvnitř co není vidět mě už zaskočila. A hlavně v téhle době…nevíte pomalu kde a jestli Vás cenou či ordinujou. Jinak konopnou mast mám doma, domácí. Zkusím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 21:25

Pardon neholím,)

• Citovat
  • Nahlásit
249
3.11.20 22:32

Zkusit zajit rano na kozni nekam do nemocnice, nekde berou rano akutni i neobjednane pacienty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 22:50

@Rebísek V našem maloměstě bohužel ne. Co se dalo zavřeli. Zítra se objednám a snad mě vezmou brzy.

• Citovat
  • Nahlásit
18361
3.11.20 22:57
@Anonymní píše:
@Rebísek V našem maloměstě bohužel ne. Co se dalo zavřeli. Zítra se objednám a snad mě vezmou brzy.

tak zkus zajít za obvoďačkou, ony ty základní věci z kožního také zkouší řešit - než se dostaneš ke kožní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
3.11.20 23:47

Ahoj, me to spis pripada podle fotky jako vridky (akne) nez puchyrky. Pokud to tak je, tak bych doma chodila v tilku at to vetra a zkusila bych Teatree olejicek. Proste neco dezinfekcniho. Vyhodit puvodni ziletku a ted samozrejme neholit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat