Počínající šikana? 8. třída

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 15:17
Pocinajici sikana?8.trida

Mam s dcerou velice blizky vztah.
Dnes prisla domu s tim, ze ji decka sebraly z tasky mobil, dlouho ho hledala.Pak zjistila ze ji ho sebraly, podavaly jeden pres druheho.
Dcera je moc sikovna, jednickarka, zodpovedna a hodna…
z kamaradek se staly polomrchy, naposledy ji vyhodily boty ven.
Dneska mi rikala, ze brecela.
Paradoxem je, ze ji tohle delaji holky.Ne kluci. I dneska ji ten. mobil vratil spoluzaky ktery s tim nechtel mit nic spolecneho.
Premyslim, cim to je.
Dcera byla vzdycky oblibena, takova holka co vsem pomahala.Dala opsat ukol, kdyz se neco delo, vzdycky byla po ruce, ochota sama.
Nevim, jestli je tohle chovani normalni..
sama jsem na zs mela potize se spoluzakama, proto na to nedokazu nahlizet objektivne..co je normalni a co ne..
Dekuji vam

Reakce:
cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 07.12.18 15:22

Byt to ojedinele, brala bych to jako nevhodny zert. Tyhle decka si jeste neuvedomuji, ze nekomu ublizuji, maji z toho srandu.
Pokud by se to opakovalo treba potreti, sla bych to resit do skoly. Musis zasahnout hned na zacatku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 15:25

@cecetka dekuji..ono s tim.mobilem to nebylo dnes poprve proto ma zamek na mlbilu aby ji tam aspon nesmejdili

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 4 inzeráty 07.12.18 15:25

Taky jsem si necim podobnym prosla,ale u me to vyvrcholilo tim,ze me holky zkopali na zachode :( u me to bylo ale prevazne tim,ze jsme byly socialne slabsi a spoluzaci mi to davali dost sezrat .. do sedme tridy jsme sla na jinou skolu a tam bylo vse v pohode .. rozhodne bych si o tom promluvila s tridni ucitelkou ..

žampion
Závislačka 3743 příspěvků 07.12.18 15:25

i bych řekla, že tam je někde nějáká mrška, která na dceru žárlí. Proto ostatní navádí a dělá jí tyhle „drobné“ zákeřnosti. Pokud je to v začátcích chvilku bych počkala, zda to bude pokračovat ale pokud bych viděla, že to nemá konec šla bych za třídní či školním psychologem. :cert: :cert:

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 4 inzeráty 07.12.18 15:26

@cecetka ve 14,ze si deti neuvedomuji co delaji a ze tim ublizuji? Tak to pardon,ale to je blbost!!

elen-ka
Extra třída :D 12587 příspěvků 23 inzerátů 07.12.18 15:36

@cecetka děti v 8. třídě si dost věcí uvědomují, hlavně si uvědomují, že ubližují a o to jim i v těchto případech jde.

Zakladatelko, šla bych za třídním učitelem a vše mu řekla s tím, že chci nějaké řešení.

kvetanak
Povídálka 44 příspěvků 07.12.18 15:37

V každé větší škole by měli mít metodika prevence, který je kompetentní řešit vztahy ve třídě. Nepřipadá mi to jako nevinné legrácky, nečekala bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 15:44

je mi ji moc lito.vim jak se citi :( :( :palec: :(

mayecka
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 07.12.18 15:57

Ve třídě určitě bude tzv velitelka kterou ostatní poslouchají a vybrali si tvojí dceru jako terč. Nečekala bych až to samo vysumi ale zašla rovnou do školy posléze pokud to smetou pod koberec bych se obrátila na policii. Šikana je trestná i v začátcích. Mého syna šikanovali 7-cky když ve 3 tride :zed: nepomohlo nic jelikož učitele se jich báli také a pomohl až přestup na jinou školu

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 07.12.18 16:01
@cecetka píše:
Byt to ojedinele, brala bych to jako nevhodny zert. Tyhle decka si jeste neuvedomuji, ze nekomu ublizuji, maji z toho srandu.
Pokud by se to opakovalo treba potreti, sla bych to resit do skoly. Musis zasahnout hned na zacatku.

Jak neuvědomuji ,že ubližují 8o ???V 8.tride ,tzn 14 let!!!!to by musela být nějaká třída pro zaostalé a věřím ,že i ti v tomto věku rozliší,co je špatně a jak se chovat.

Tinuvien
Generální žvanilka 23161 příspěvků 07.12.18 16:19

Řešit hned s třídní ať se to nerozjede. Držím pěsti. :hug:

viola1122
Kecalka 357 příspěvků 07.12.18 16:24

Dcera ma nového třídního,na podobne situace je dost ostrý.I neumyslne situace trestá,za tohle by určitě bylo napomenuti třídního ucitele :jazyk: .
A ještě by to rozmaznul na pravidelných tridnickych hodinách,ať ti previti vi,co je vhodne a nevhodné chování :roll: .

Almatka
Kelišová 6815 příspěvků 07.12.18 16:27

Tam dojde k tomu davovému efektu a je zle…
Nečekej, jednej. Jdi do školy a trvej na řešení, zároveň ale trvej na tom, že budeš vědět kroky, které podniknou než je podniknou. Držím palce.

AlžbětaNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 23:37

To je opravdu hrozné, je potřeba to řešit. Mám také syna v 8. třídě, ale mám to štěstí, že mají ve škole mimořádné vztahy a je jich málo a hlavně si ty vztahy drží, nepřijmout dítě o. kterém by měli pochobnosti - tedy dnes už ne. Držím palce. Je to divné, do 5. třídy rodiče chtějí, aby učitelé nezasahovali, ale od 6. třídy je to naopak nezbytné, aby zasáhli. A tady by zasáhnout měli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >