Počínající těhotenství x občasné krvácení

574
17.10.06 15:21

Počínající těhotenství x občasné krvácení

Ahoj holky, mám dotaz. S manželem jsme se začali pokoušet o druhé mímo. Hned po prvním měsíci pokusů přišlo zpoždění menstruace (o 5 dní), tak jsme začali doufat. Ovšem pak menstruace přišla. Dva týdny na to přišlo jednodenní krvácení. Za tři dny mě manžel donutil udělat si těhotenský test, zkusili jsme dva druhy, oba vyšly pozitivně (to bylo včera). Tak jsem šla dnes ráno k doktorce. V sesterně jsem to povykládala sestře, ta mi debrala krev ať si odpoledne zavolám pro výsledek (k dr. mě vůbec neposlala). Před chvílí jsem tam volala, těhotenství to prý je, ale hodnota hCG nepřesahuje 1000, tak mám znovu přijít na odběr v pondělí. Jenže já dnes dopoledne zase krvácela, sestře jsem to řekla do toho telefonu, ale stejně nemusím přijít na kontrolu přímo k doktorce. Tak jsem z toho zmatená. Máte někdo takovou zkušenost?

Díky za odpovědi, Kristy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10
17.10.06 15:40

Ahojky, já při prvním těhotenství taky trochu na začátku krvácela, ale bylo to přibližně v době, kdy by jinak přišla menstruace. Doktorka mi říkala, že se to někdy stává, ona prý to takto sama měla až do 4. měsíce. Možná to tvé krvácení může znamenat „rušno“ v děloze - tedy uhnízďování vajíčka. Každopádně si myslím, že by se k tomu doktorka měla vyjádřit, případně tě poslat na nějaké vyšetření. Držím palce, ať to dobře dopadne! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
17.10.06 19:38

Příspěvek upraven 31.10.19 v 12:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
18.10.06 09:20

Ahoj Kristy,

já jsem na začátku těhotenství taky občas trochu krvácela a špinila. Když jsem si udělala těhotenský test zavolala jsem k dr. jestli mám přijít (bylo to dost brzy 28DC) a sestra mi řekla ať přijdu hned když špiním. Dr. mi udělal utz dokonce už tam byla vidět těčka a předepsal mi Clomhexal a Ascorutin. Pak jsem ještě párkrát krvácela třeba jen po menší procházce, ale naštěstí to dopadlo dobře. Zaráží mě proč tě ta sestra neposlala k dr. za prohlídku by to určitě stálo.

Přeju hodně štěstí

Andrea a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.16 16:59

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. HA nevěru uz 2 roky. S přítelem máme nechráněný styk. Poslední MS byla 7.11.2015. Trvala asi 4 dny a byla hodně slabá. 15.11. Jsem dostala antibiotika a brala je asi 4 dny. 19.11. Jsme mela s přítelem nechráněný styk a udělal se do me. A pak ještě párkrát pote. 5.12. Jsem mela dostat MS. Ale neprisla, zpoždění 8 dni a pote jednodenní silnější krvácení a pak uz zase nic. TT jsem si dělala v době očekávané MS a asi po týdnů zpoždění a negativní. Porad me poboliva v podbřišku, bolí me bederní pater a v krizi, chodim často na záchod. A časté výkyvy nalad. Bohužel nevím kdy přesně proběhla ovulace. Děkuji za kazdou radu. :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama