Pocit chřipky, bolest kloubů v těhotenství

1
17.3.21 09:28

Pocit chřipky, bolest kloubů v těhotenství

Dobrý den všem ☺️ jsem poprvé těhotná - 14 týden. Cca v pátek mě začaly bolet všechny klouby na rukou, nohou, zuby atd a pocit jak když jsem nemocná. (poboliva mě i trochu v krku a uších) teplotu ani zimnici nemám. Když se jdu ven projít a i kdyz je tam zima tak mi to udělá líp. Volala jsem dnes svému gynekologovi jestli je to normální, ale řekl že to mám řešit s obvolnim lékařem. Dělám si čaj s citronem, medem jim hodně ovoce zeleniny ale nemám pocit že by se to lepsilo. Když se víc zaměstnám, přijde mi že je to lepší. Asi jsem už blázen 😂 ale mám strach aby miminko bylo v pořádku. Zažila některá z Vas něco podobného? Budu ráda za jakoukoli odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3223
17.3.21 09:31

Muzes mit covid, virozu, chripku. Rozhodne to nema spojitost s tehotenstvim. Jses za 1. trimestrem, takze mimco by to ohrozit nemelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20968
17.3.21 09:35

@Adéla 95 v dnešní době je to nejpravděpodobněji covid, nech si poslat žádanku na testy od obvodního lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646
17.3.21 09:36

Bud mas chřipku nebo covid. Pokud nemas horecky tak by to mělo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
17.3.21 09:44

Pro mimino jsou nejnebezpečnější vysoké horečky a tak. To že se nemůžeš hýbat je prakticky tak tvůj problém :)
Na otoky mi pomáhal hořčík, pokud je máš hodně špatné, tak si třeba nechej napsat mangosolv (mnohem silnější hořčík než ty volně prodejné) přímo od praktika.
Tady tohle gynekolog opravdu nepořeší, zavolej si k praktikovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat