Pocit dušnosti po očkování proti covidu

Anonymní
31.3.21 17:38

Pocit dušnosti po očkování proti Covidu

Mám za sebou obě dávky očkování proti Covidu. Po první dávce dobré, ale teď mám pocit, že nemůžu dodychnout. Máte s tím zkušenost vy nebo vaši blízcí? Děje se mi to az dneska, kdy jsem 5. den po očkování. Může to souviset i s nastupující pylovou sezónou, ale dřív jsem s tím problémy neměla.
Děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53059
31.3.21 18:08

Každé tělo reaguje jinak. Kolegyně dneska povídala, že ji probudil dávivý kašel. Obě máme od včera druhou dávku. Večer mi jen bolela/ pálila ramena, ruka. Ale od noci vnitřní teplota, dneska byl hodně ouvej den. Že od rána žaludek na vodě a všechno mi bolelo a nejhorší byla bolest hlavy. Jela jsem dneska na setrvačník a nadopovaná Valetolem. Po první dávce byla reakce minimální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27909
31.3.21 18:10

@Kelsey on ještě někdo používá valetol? To je pěkný driják, hlavně na žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
31.3.21 18:40

Já bych to určitě konzultoval s dr… Může jít o cokoliv banalitu i např. V médiích probírany problem Sráženin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53059
31.3.21 18:47

@vokishka
Zrovna dneska mi to bylo u pr… :roll:. Hlavní je, že zabral. Beru léky na bolest minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 19:13

Tohle popisovala kamarádka po očkování taky. Ale měla i horečku, zimnice, nemohla dodechnout… Říkala, že už si byla jistá, že chytla covid (pracuje v nemocnici), ale po pár dnech to odeznělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 19:17
@Anonymní píše:
Tohle popisovala kamarádka po očkování taky. Ale měla i horečku, zimnice, nemohla dodechnout… Říkala, že už si byla jistá, že chytla covid (pracuje v nemocnici), ale po pár dnech to odeznělo.

Horečku nemám.
Jen to dýchání, dneska jsem se zadýchala, když jsem šla do schodů.

@kavulenka sraženiny jsou u AZ, u Pfizeru jsem o tom neslyšela.
Doktor má zítra volno bez zástupu, v akutních případech pohotovost, dopoledne jsem se nedovolala.

• Citovat
  • Nahlásit
27909
31.3.21 20:18
@Kelsey píše:
@vokishka
Zrovna dneska mi to bylo u pr… :roll:. Hlavní je, že zabral. Beru léky na bolest minimálně.

Já to nemyslím zle, jen že si to pamatuju tak někdy před dvaceti lety, ve vysouvací krabičce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5712
1.4.21 12:12

Ji, po ty srajde je to normalni. Může ti být i na omdlení, můžeš skončit i v nemocnici, a můžeš mít tlak na hrudi.vse hlas na místo kde tě očkovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 12:18

@mackA159 uz jsem si zobla Xyzal a nic mi není. Takže alergie.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat