Pocit na omdlení - nízký tlak

17.11.15 20:15

Pocit na omdleni nizky tlak

Holky pekny vecer ;)
Muzu mit dotaz od stredy mi neni dobre nevolnost sedela jsem v praci a z biceho nic zacalo mi byt horko mravenceni motsni v hlave pocit na omdleni huceni v usich :( dostala sem strach bylo mi do breku sla sem se napit a ochladit. Dosla sem donu po ceste sem myslela ze jsem na eskalatoru chodnil vse se hybalo ruce tezke vsechno na prd :( sla sem lezet hlava porad jela jako kdyz jsze opiti a mota se vam hlava
Druhy den sem myslela ze je lip vstala do prace a jem co sem dosla sem malem omdlela letela jsemk dr zelena cela a jak opila tlak hodne nizky ale porad do me hucela jestli nejsem tehotna protoze sem nikdy nic nemela takoveho a ja 14 dni po ms rilam asi tezkp a ona a proc ne mate priznaly bleda atd… Delala sem si test a nic negativ. Tak rikala at vic piju az dnes sem sla do prace ale zase vydychany vzduch malo oken zase mi bylo na blito a tezko dychalo lezela sem k oknu vcera me divne pichalo v brise a bolely vajecniky dnes uz to neni tal hrozne min mesic byla ms 25.10 cyklus 28-30 spis tech 30 test sem delala v patek co myslite?? Docela se bojim co mi ke na zadne vysetreni me neposlala a me teda neni o moc lip ;( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3372
17.11.15 20:18

Včera jsem skončila na pohotovosti - třes, který nepřestávat, pocit na omdlení, ledové končetiny, motala se mi hlava.Tlak v tu chvíli 120/65 a prej mi nic není :roll: :nevim: Taky se mě ptala jestli nemůžu být těhotná, ale vzhledem k tomu, že mám 3. den MS těžko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
17.11.15 20:19

Měla jsem asi před měsícem podobné stavy. U mě to byl stres, spěch, nepravidelné jídlo a pití. Zkus relaxační cvičení, dýchání, teplou sprchu (ne vanu), hodně pít, jíst, odpočívat (ne koukat na tv nebo do pc).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
17.11.15 20:23

Se nekdy stane, ja byla tyden na nemocenske, kvuli takovym nevolnostem doma - pocit na omdleni, bolesti hlavy, pocity jako pred zvracenim ( nebyla jsem tehotna ) nemohla jsem ani vstat pomalu a jit na zachod jak jsem se motala, pak to preslo a od te doby me ani v tehotenstvi nic takoveho nepotkalo, proste „jednorazova“ zalezitost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:26

Také si myslím, že to je stresem. Takovýhe stavy mívám často, když mám panický záchvat. Hodně pij vodu, zahřívej si ruce rychlým mnutím, zhluboka dýchej, kup si colu a neomdlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:29

Noo kruci se bojim do ms mam cas do 24-25 cca
Ale stve me to bricho a zada do toho vajecniky proste najednou vse zima mi neni spis naopak uvidim co z te krve vysledky do prace uz musi. Doufam ze to bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
17.11.15 20:31
@Descent píše:
Včera jsem skončila na pohotovosti - třes, který nepřestávat, pocit na omdlení, ledové končetiny, motala se mi hlava.Tlak v tu chvíli 120/65 a prej mi nic není :roll: :nevim: Taky se mě ptala jestli nemůžu být těhotná, ale vzhledem k tomu, že mám 3. den MS těžko :lol:

No, já měla při obou dětech menstruaci CELÉ TĚHOTENSTVÍ! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:33

@bambule45 no ja pri prvnim taly 3 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:35

@bambule45 a hodně? jak jsi poznala, že jsi těhotná? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
17.11.15 20:36

Ja mam bezne tlak kolem 100/60, tedka jsem mela i 94/60.. citim se slabe a to piju dost kavy.. muze to byt signal i treba cukrovky.. v tehotenstvi jsem mela nejvyssi tlak kolem 120/60.. nemusi vsechno souviset jen s tehotenstvim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:42

@MarieOVMUC to jo ale hned to na me vyvalila dr ja bych si na to ani nevzpomnrla ale jak se ptala na ochranu td tak pak nejak mi to vrtalo v hlave
Uvidime co z toho bude muze to byt cokoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
17.11.15 20:44
@Martina1991 píše:
@bambule45 a hodně? jak jsi poznala, že jsi těhotná? 8o

Jo, úplně normálně. Ale je fakt, že jsem to věděla, že jsem v tom. Hlavně mi bylo blujno taky celých 9 měsíců. :mrgreen:
Fakt zážitek! :palec:

Doktor mi nevěřil, když jsem mu říkala, že jsem v tom a za 2 měsíce koukal jako puk. To už jsem byla těhu 3 měsíce. A ten vůl se ptal na termín poslední menstruace. :zed: :zed: :zed:
Tudíž podle jeho termínu by ta starší byla předčasně narozena o 3 měsíce dřív. No, hlavně, že měla 3970g… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
17.11.15 20:47
@sukynecka01 píše:
@MarieOVMUC to jo ale hned to na me vyvalila dr ja bych si na to ani nevzpomnrla ale jak se ptala na ochranu td tak pak nejak mi to vrtalo v hlave
Uvidime co z toho bude muze to byt cokoli

ja si ted taky pujdu kopupit test, neboj, naposledy jsem to mela 15.10. jeden den a tedka zase nic.. mam mirenu a uz me to stve.. cyklus normalne mam, jeden tyden mi vyskacou „jebaky“ jiny se citim hezky a pritazlive, pak zas pod psa a zase dookola, opakuje se to dlouho, ale ms nemam.. si rikam, ze ten minuly tyden, kdy jsem mela tlakovou krizi - nebyly dny, kdy to melo dojit..hormony jsou hajzlici:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
17.11.15 20:51

Nemáš ted nějaký velký stres? Jinak první pomoc je lehnout si, nohy podložit, případně klidně i chladný ručník na čelo a dýchat do sáčku, nádech i výdech musí být do toho sáčku, ne mimo, pomalu, pravidelně, hlídat si to. Kdybys to mívala častěji, doporučuji nechat si zkontrolovat interní vyšetření, EKG apod., ale obvykle to bývá stres. Takových kolapsů jsem měla desítky, včetně pobytu na interně (dělala jsem v nemocnici a tam jsem to „neukecala“, odvezli mě a nikdo se se mnou o ničem nebavil - sáček na dýchání mi donesl kardiolog osobně :D). Po té, co jsem ubrala v životě a zklidnila si věci kolem sebe, tyto stavy v podstatě samy zmizely.

• Citovat
  • Upravit
3372
17.11.15 20:53
@bambule45 píše:
No, já měla při obou dětech menstruaci CELÉ TĚHOTENSTVÍ! :pankac:

Ježiš nestraš 8o Test jsem dělala před týdnem a negativní :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...