Pocit na zvracení a zápach

Anonymní
24.6.13 15:39

pocit na zvraceni a zápach

Jdu jsem asi se zvlástním dotazem už asi měsic mám problémy se žaludkem furt je mi na zvraceni a celkově je mi blbě, lítám po kdejakých vyšetření ale zatím na nic nepřišli, nemužu jíst ani pořádně pít po většim napití mam pocit že to hned půjde ven, vadí mi i zápachy jídla to mam taky pocit že to nerozdejchám, podotýkám že těhotná nejsem, už si nevím rady nejsem schopná ani pořádně fungovat natož chodit do práce a starat se o dcerku.Je to fakt hrozný jednoho dne se člověk zbudí a je mu takhle a nemůže se toho zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9755
24.6.13 15:43

Co nervy? Stres?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 15:46

Nevim no, je pravda že moje potíže začali po tom co jsem z mateřské nastoupila zpět do práce, ale neuvědomuju si že by mě v práci něco stresovalo, ani žádné problemy tam v kolektivu a s lidma nemám

• Citovat
  • Nahlásit
9755
24.6.13 15:52

Co pracovni napln? Zvladas vsechno? Rozumis vsemu? Nebylo toho na tebe moc?
Ono se to nezda, ale jednou jsem to takhle z nervu mela taky. Jidlo mi smrdelo, vzdycky se mi po jidle chtelo zvracet. Mela jsem porad stazeny zaludek, jako kdyby na vode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 15:57

Ano přesně to mám stáhlej žaludek a pocit na vodě, a vlastně i celková slabost ale to bych přisoudila tomu že toho jídla za den moc nedám. Já myslim že zvládám všechno ale asi toho je na mě moc než si zvyknu, práce pak doma vaření a ještě péče o dcerku. když jsem třeba týden doma že jsem to měla jako brigádu udělá se mi trochu lépe začnu jist a žaludek je lepší ale pak nastoupim do práce žaludek se stáhne a hotovo.

• Citovat
  • Nahlásit
9755
24.6.13 16:01

Jo jo, tak to bude stresem. Ale nevim, jak poradit? Delat to jen brigadne? Na polovicni uvazek? A nebo doufat, ze se to zlepsi casem??? To uz si budes muset rozhodnout sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 16:03

Tak brigádně určitě ne v dnešní době člověk peníze potřebuje:-)počkam ještě na vyšetření na gastru a pak si bud hort zvyknout a nebo dojid za psychologem, vím že nejsem blázen ale ten stres jestli v sobě mám musim nějak dostat pryč :P

• Citovat
  • Nahlásit
22509
24.6.13 16:06
@Anonymní píše:
Ano přesně to mám stáhlej žaludek a pocit na vodě, a vlastně i celková slabost ale to bych přisoudila tomu že toho jídla za den moc nedám. Já myslim že zvládám všechno ale asi toho je na mě moc než si zvyknu, práce pak doma vaření a ještě péče o dcerku. když jsem třeba týden doma že jsem to měla jako brigádu udělá se mi trochu lépe začnu jist a žaludek je lepší ale pak nastoupim do práce žaludek se stáhne a hotovo.

Tak to bych taky pak řekla, že je to stresem :think: Měla jsem to samé když jsem nastoupila do práce po škole. Se všemi jsem vycházela dobře, práce mě bavila, šlo mi to,,ale prostě už to, že jsem v podstatě změnila „režim“ - místo studia práce, vstávání ve 4ráno, dojíždění, pak stres v práci.. do toho se ještě přidala úzkostlivost, cestou do práce jsem brečela.. Ale zvykla jsem si, za cca 2měsíce byl klid. Pak to začalo nanovo, když mě přeřadili na jinou pobočku, ale tam už to tak dlouho netrvalo ;) A když se mi to stalo potřetí, myslela jsem si, že je to zase prací a nebylo, bylo to těhotenstvím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
24.6.13 16:07
@Anonymní píše:
Tak brigádně určitě ne v dnešní době člověk peníze potřebuje:-)počkam ještě na vyšetření na gastru a pak si bud hort zvyknout a nebo dojid za psychologem, vím že nejsem blázen ale ten stres jestli v sobě mám musim nějak dostat pryč :P

počkala bych, zda se to třeba do měsíce nezlepší.. pak bych šla za psychologem, v dnešní době to není žádná ostuda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
24.6.13 19:54

Měla jsem to naprosto stejně, projevy, všechno - byl to stres(nejen z práce, ale i ze vztahů s okolím, jak se ukázalo u psychologa). Pomohla psychoterapie a antidepresiva, brala jsem je asi 2 roky (terapii jsem podstupovala asi stejně dlouho) a od té doby v pohodě. Jo a změnila jsem profesi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat