Pocit nalévání prsou, i když rok a půl nekojím!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.09.14 14:19
Pocit nalévání prsou-rok a půl nekojím!

Je to normální? Rok a půl už nekojím, posledních 14dní mám pocit nalévání prsou, celou dobu nic, až teď…? Měla jste to některá???

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 24.09.14 14:20

Neberete novou antikoncepci? někdy tohle dělá

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.09.14 14:21

Neberu právě žádnou antikoncepci, ani jiné hormony…

narrate
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 24.09.14 14:28

Kdysi jsem četla, že ženy, které někdy kojily, tak se jim ještě několikrát za život může spustit laktace…někdo je prý dokonce tak citlivý, že stačí, aby si pochoval miminko :nevim:

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.09.14 14:32

@narrate na tom možná něco bude, rozhodli jsme se, že začnem pracovat na miminku, tak už jsem toho asi plná :))

narrate
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 24.09.14 14:42

@wesny no a nejsi už těhotná?? :mrgreen:

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.09.14 14:44

Prvně jsme to pustili o víkendu :)) tenhle pocit už mám tak měsíc, test taky říká, že ne, takže spíš ne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >