Pocit nevolnosti při a po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavlina1995
Stálice 60 příspěvků 09.03.19 03:40
Pocit nevolnosti při a po kojení

:? Dobrý den, máte některa zkušenosti, že vám bylo při a po kojení až na zvracení? Čím to bylo způsobeno popřípadě jak jste to řešily? :zed:

Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 09.03.19 06:27

To by mohlo byt zpusobeno hormony,ktere se vyplavuji pri kojeni.To by asi nepomohlo nic nez pak prestat kojit.Ze bys byla vysilena a mela hypoglykemicky stav pokazde to asi ne.Jak stare je dite?Treba se to stabilizuje casem

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 09.03.19 06:28
@pavlina1995 píše: :? Dobrý den, máte některa zkušenosti, že vám bylo při a po kojení až na zvracení? Čím to bylo způsobeno popřípadě jak jste to řešily? :zed:

Já měla po kojení vždycky spíš pocit, že jsem úplně „vysátá“, vždycky hroznej hlad a jakoby vyčerpání, pocit slabosti. Od žaludku mi špatně nebylo :nevim: Od hladu to nemáš, stíháš se přes den pořádně najíst? Určitě bych i doplnila vitamíny a minerály, mimčo ti všechno bere. (Vápník, hořčík, možná i železo, jestli ti nechybí.. ) :nevim: Jinak na nevolnost mi vetsinou pomaha treba kyselý jablko. Nakrájet na kousicky a zatímco bude mrňous jíst, zobej pomalu taky. Víc asi neporadím. Pokud by to přetrvávalo, zajdi k doktorovi. :nevim: A jestli by ti to mělo působit veliký potíže, sáhla bych i po UM. Nemyslím přestat úplně kojit, ale třeba to nějak střídat. On se svět opravdu nezboří. ;)

HanHa
Závislačka 2716 příspěvků 09.03.19 06:30

@pavlina1995 mě se to stává - mírný pocit na zvracení při kojení. Trochu pomáhá se před kojením a hned po kojení dostatečně napít.

pavlina1995
Stálice 60 příspěvků 09.03.19 06:39

@tini @Anitramm malému je 5 týdnů a najíst se zvladam když jíme se starším tomu je rok a půl. Ono to třeba do hodiny přejde jenom je to dost nepříjemné a omezuje nas to všecky :(

Váš příspěvek
Reklama