Reklama

Pocit opilosti ve střízlivém stavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:32
Pocit opilosti ve střízlivém stavu

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste někdy nezažily něco podobného.
21.12. jsme měli v práci večírek. Trochu jsem se opila (měla jsem asi 4 sklenky bílého vína a trochu sektu). Od té doby mám neustálý pocit opilosti. Jsem taková nesoustředěná, mám pocit, že se nedokážu koncentrovat, cítím se zmatená, občas, když pro něco jdu třeba do kuchyně, zapomenu, pro co jsem vlastně šla.
Je pravda, že ten večer, kdy večírek probíhal, jsem s jednou kolegyní byla asi 20 minut venku (kolegyně je kuřačka, tak jsem jí dělala společnost) a vzhledem k tomu, že jsem byla venku jen v sukni a halence navzdory pouhým 3°C, prochladla jsem a marodim. Od 23.12. mám strašný kašel a neskutečně ucpané dutiny - takovou tu hnusnou, hustou rýmou (omlouvám se za popis) :oops: A teď k dotazu - nestalo se vám někdy něco podobného? Myslím ten dlouhodobější pocit „poopicového stavu“. Nevím, zda to přisuzovat alkoholu, nebo těm ucpaným dutinám. Podotýkám, že normálně nepiju téměř vůbec, tak 1× za 14 dní si s manželem otevřeme víno, většinou ho ale máme tak na dva dny. Začínám docela plašit, jestli jsem si nemohla přivodit nějaké neuro problémy.
Prosím o zachování anonymity, je mi trochu stydno :oops:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6499 příspěvků 32 inzerátů 28.12.17 15:38

Tak to budou zlobit dutiny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:41

@pannda Tajně v to doufám, jsem z toho nešťastná a říkám si, že si přeci jedním extempore s alkoholem takhle nezkazim život a nebudu demen*tní :oops:. Je to strašně nepříjemný, hlavně tedy ty pocity neschopnosti soustředit se :oops:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 28.12.17 15:45

To bude z těch dutin.
Nicméně já mám trochu takový jako útlum a jakoby hodně mírnou opilost po snězení více sladkého, kde je rafinovaný cukr. Kokosový cukr nebo med apod. mi tohle nedělají. Úplně mi připadá, jak kdyby ve mě ten cukr kvasil na alkohol :mrgreen:
Právě jsem to jeden den zažila i teď o svátky. Snědla jsem asi 8 kousků cukroví a pak jsem nasedla do auta a měla takové zpomalené reakce, jak kdyby mi dělalo problémy udržet se v pruhu, musela jsem se mnohem víc soustředit, než jindy.. :think: Už se to zopakovalo po několikáté, takže vím na 100%, že mi to dělají sladkosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:48

@Evulina To u mě asi nehrozí, sladké moc nemusím. Ale jak říkám - už jsem z toho opravdu na nervy a doufám, že nebudu muset k MUDře :oops:. Zajímavé je, že některé dny je to mírnější, jiné dny jsem doslova jak po flámu :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 28.12.17 15:50
@Anonymní píše:
@Evulina To u mě asi nehrozí, sladké moc nemusím. Ale jak říkám - už jsem z toho opravdu na nervy a doufám, že nebudu muset k MUDře :oops:. Zajímavé je, že některé dny je to mírnější, jiné dny jsem doslova jak po flámu :nevim:

Zkus různé léčivé spreje do nosu..anebo je i výborný Sinupret, ten se bere orálně..kdyby to nezabralo, tak holt k dr. budeš muset..

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 28.12.17 15:52

Rekla bych, ze je to tou nemoci. Neco v tele koluje.
A kafe jsi si davala? Dostatek tekutin??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:53

@Evulina Už jsem nasadila mořskou vodu, snad to pomůže. Děkuju :kytka:

kristyn.g
Závislačka 2775 příspěvků 28.12.17 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste někdy nezažily něco podobného.
21.12. jsme měli v práci večírek. Trochu jsem se opila (měla jsem asi 4 sklenky bílého vína a trochu sektu). Od té doby mám neustálý pocit opilosti. Jsem taková nesoustředěná, mám pocit, že se nedokážu koncentrovat, cítím se zmatená, občas, když pro něco jdu třeba do kuchyně, zapomenu, pro co jsem vlastně šla.
Je pravda, že ten večer, kdy večírek probíhal, jsem s jednou kolegyní byla asi 20 minut venku (kolegyně je kuřačka, tak jsem jí dělala společnost) a vzhledem k tomu, že jsem byla venku jen v sukni a halence navzdory pouhým 3°C, prochladla jsem a marodim. Od 23.12. mám strašný kašel a neskutečně ucpané dutiny - takovou tu hnusnou, hustou rýmou (omlouvám se za popis) :oops: A teď k dotazu - nestalo se vám někdy něco podobného? Myslím ten dlouhodobější pocit „poopicového stavu“. Nevím, zda to přisuzovat alkoholu, nebo těm ucpaným dutinám. Podotýkám, že normálně nepiju téměř vůbec, tak 1× za 14 dní si s manželem otevřeme víno, většinou ho ale máme tak na dva dny. Začínám docela plašit, jestli jsem si nemohla přivodit nějaké neuro problémy.
Prosím o zachování anonymity, je mi trochu stydno :oops:

zajdi si k doktorovi, jsi prostě nemocná a je to tím, taky když mám zánět dutina a je mi zle tak jsem „mimoza“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:56

@vertunka Mně ještě včera doktorka našla v krku streptokoka, tak beru ATB, která by měla být i na zánět dutin, takže snad to pomůže.
Kávu jsem měla, dávám si denně jedno presso a doplňování tekutin moc nedám, upřímně :oops:. Musím i s tím pitím něco udělat, je to bída.

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 28.12.17 16:12

Normálně je to tou nemocí - mívám to podobně taky při teplotě, pro zánětech… A fobii z alkoholu vydýchej, alkoholová demence opravdu nevzniká že čtyř sklenek vína. Neboj.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 28.12.17 16:15
@Anonymní píše:
@vertunka Mně ještě včera doktorka našla v krku streptokoka, tak beru ATB, která by měla být i na zánět dutin, takže snad to pomůže.
Kávu jsem měla, dávám si denně jedno presso a doplňování tekutin moc nedám, upřímně :oops:. Musím i s tím pitím něco udělat, je to bída.

Tak to určitě. Na každej šálek kávy min. šálek vody k běžnému pitnému režimu navíc. Já co kojím, tak jsem se hodně rozpila a musím říct, že funguje přímá úměra - čím míň piješ, tím míň pociťuješ žízeň a naopak..takže jestli málo piješ, musíš ten začarovanej kruh prolomit. Dostatek tekutin je důležitý..mmj. to i víc naředí v těle ty hleny..

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 28.12.17 16:18

@Evulina a merili ti nekdy cukry? Nechci te vubec strasit, ale takhle se nasi babi zacala projevovat cukrovka. Ono to je prave, ze i z toho cloveka je trochu citit jako aceton. Taky mela po cistych cukrech tyto pocity.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:19

@elibro Já si říkala, že bych přeci nemohla blbnout z jednoho dýchánku, zatímco alkoholici by si zdravého rozumu užívali vesele až do důchodu :lol:
@Evulina Já hodně pila, když jsem byla těhotná, to jsem byla schopna vypít i tři litry vody. Horší je to teď, to dám tak tři čtvrtě litru za den :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >