Pocit oslabení v pravé noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy Hippo
Kecalka 369 příspěvků 08.11.14 21:15
pocit oslabení v pravé noze

Pěkný večer všem :-) mám jen stručný dotaz. Pobolívá mě pravá hýždě a do toho mě tak jakoby trne pravá noha a při kterémkoli pohybu mám ve svalech nohy jakoby pocit oslabení. Bolest není výrazná, ale je to nepříjemný. Setkal/a jste se s tím, prosím, někdo? Děkuji :-)

Reakce:
dariB
Stálice 69 příspěvků 08.11.14 22:00

Dobrý večer. Tak to bude od bederní páteře. Na rehabkách to máme pořád. Zajďete si k obvodnímu lékaři, ať vás pošle na vyšetření k rehabilitačnímu lékaři.

Happy Hippo
Kecalka 369 příspěvků 13.11.14 21:54

Moc díky :-) No, asi je to od beder, ale mám strach z něčeho vážnějšího. Např. předevčírem sem často nosila malýho 12 kg a druhej den až do dneška sem se nemohla skoro ohnout. V kříži ostrá bolest, taky v každé hýždi a občas to střílelo do stehen i níž. No prostě se zádama mám potíže od porodu. Což je skoro 2 roky. Už sem byla na dvou rehabkách, nepomohlo mi to, samozřejmě, že se snažím cvičit i doma, ale v poslední době není moc kdy s malým :zed:

@MarketaČernovská Děkuji za nabídku. Asi bych vás vyzkoušela. Já už byla na dvou vyšetřeních a pokaždé to bylo takové mně přišlo nijaké, jen se mně zeptal, pak jsem se ohnula, pichl do páteřních trnů :-) a tak nějak konec :-) Nevím, jestli je to dostačující…nikdo mě třeba neposlal pro jistotu na MR. I když jsem řekla, že to cítím v té noze. Ted je to víc, dřív to bylo jen občas. No, asi vypadám, jakože chci, aby mi něco našli :D, ale ráda bych prostě řešila konkrétní problém. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >