Pocit pálení a štípaní při zavádění tamponu

Anonymní
22.6.20 13:26

Pocit pálení a štípaní při zavádění tamponu

Zdravicko :) je mi 17 let a jeste jsem nemela pohlavni styk. Pred tydnem jsem si zkoušela zavest tampon ale neslo to, strcila jsem ho tam tak do pulky protoze me to zacalo stipat a palit. Dneska jsem si dovnitr zkusila strcit prst a porad ta stejna bolest :/ nemate nekdo prosim zkusenosti co s tim? A hlavne jestli to tak bude bolet i pri pohlavnim styku? nebo jaka je to bolest pri prvnim styku? Predem dekuji za vase odpovedi :) hezky den :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

849
22.6.20 19:10

U tamponu mě napadá, že máš suchou sliznici, to pak drhne až pálí. Je možné, že ten samý pocit vyvolal i tvůj prst, suchá kůže drhne suchou. Proto kdo to tak má, používá na sex lubrikant, aby to nebolelo ;) Někdy stačí jenom naslinit, třeba ten prst. Pokud ani to nepomůže, pak to může být nějaká mykoza vaginalni, ma mimo jine i tyto projevy. Pokud to bude trvat déle, sla bych na gyndu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
22.6.20 19:13

Jestli jsi zkousela zavest tampon bez menzes, tak se nedivim, ze to neslo. U sexu to zase jisti predehra nebo lubrikant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
22.6.20 19:20
@bobulka88 píše:
Jestli jsi zkousela zavest tampon bez menzes, tak se nedivim, ze to neslo. U sexu to zase jisti predehra nebo lubrikant.

Tak tahle varianta mě nenapadla :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama