Pocit plnosti a nevolnost po ránu

28.10.20 10:11

Pocit plnosti a nevolnost po ránu

Ahojte všichni, chci se zeptat, poslední dobou me jakoby trápí zaludek a pocit plnosti. Po ranu mi bývá nevolno a nemůžu nic sníst, ale večer většinou chut k jídlu přichází zpatky. Mám poslední týden ale pocit plnosti i když moc nejim.. Čtu různe diskuze a jsem pak z toho vystrasena.. Mate to nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1170
28.10.20 12:28

Ja to mivala, pomohla probiotika, ale kupovala jsem dr Mercola, jsou drahe, ale nejsou jina probiotika na trhu, ktera by se jim vyrovnala. Nebo samozrejme rada lekare

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
28.10.20 12:51

@Berta Huberta necpi se na noc a míň čti. Pokud to nepomůže, objednej se na vyšetření žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.20 15:03

@Berry77 Jj, objednala jsem se k doktorce, zítra zajdu, ale jsem z toho psychicky nějak vyrizena. Při tom všem čtení jsem si vzpomnela, ze jsem cca před 6 lety po predepsanem zelezu jednou měla takové bolesti, ze jsem zvracela i černé šťávy, když jsem to tenkrát říkala doktorce, řekla, ze to bylo z podrazdeni a mne nic dal nebylo, tak jsem to železo přestala brát a po ničem jiném to nikdy neprislo znovu (ani v tehu). Jenomže teď občas tyhle pocity a jak čtu a čtu a rodim v sobě tak velký strach, ze se obracím sem 🤦🏻‍♀️ Dekuju za rady😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.20 16:02

@Melodie91 a jak se přesně ta probiotika jmenovala? Nasla jsem jen nějaké detske..?Dekuji :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
28.10.20 17:56
@Berta Huberta píše:
@Melodie91 a jak se přesně ta probiotika jmenovala? Nasla jsem jen nějaké detske..?Dekuji :wink:

Je to dr mercola PROBIOTIKA 70 MLD. CFU, 30 KAPSLÍ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama