Pocit přejedení a bolest žaludku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Stálice 56 příspěvků 20.01.19 13:22
Pocit přejedení a bolest žaludku v těhotenství

Ahoj holky,
počítám, že je to normální součást těhotenství, ale třeba mi tu někdo poradí co s tím.
Jsem téměř u konce 20.tt a poslední dobou mám problém, že sním relativně malou porci jídla a potom trpím, jak se cítím přejedená. No včera jsem to úplně pos…, protože jsem nějak celej den neměla čas se najíst, takže odpoledne jsem se hladově vrhla na čínský nudle a tak příšerně se přežrala, s prominutím, že jsem zbytek dne fakt protrpěla. Břicho jsem měla jak těsně před porodem, totálně napnutou kůži na břiše a bolesti žaludku, že jsem myslela, že mi praskne :lol:.
Dneska oproti tomu jím fakt maličký porce, malá snídaně, půl talíře polívky k obědu. A i tak se cejtím po každým jídle úplně plná a žaludek mě bolí a tlačí.
Tedy čekala jsem, že takový problémy přijdou až tak ve 3. trim. 8o.
Díky za každý tip :mavam:

Reakce:
pannda
Kelišová 6803 příspěvků 36 inzerátů 20.01.19 13:28

Dítě zřejmě tlačí na žaludek a orgány …malé porce jsou v poradku

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 20.01.19 13:34

Mám to už od 5.tt,nejdřív je mi špatně hlady a i když sním jen malinkou porci, tak je mi špatně, jako kdybych se strašně přejela. Jsem ve 13.tt, vždycky týden klid, pak to udeří znovu. :hug:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9576 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 13:42

Normální, děloha už je vcelku velká a orgány posouvá nahoru tudíž tlačí na žaludek. Chce to lehčí stravu. Jsem 40+2tt a i přesto, že je dítko dost dole když se přejím tak je mi zle a pálí mě žáha :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >