Pocit při zjištění, že je malej

19.9.21 21:56

Pocit při zjištění, že je malej

Zažila to určitě většina z nás. Těšíte se na „poprvé“, všechno je super a pak zjistíte, že je malej, ale jako fakt malej, že se nedá vzít ani do ruky, v sobě ho sotva cítíte a prostě sakra, co teď:-)))
Víte, že z toho dál nic nebude, i když je jinak skvělej, bez sexu to prostě nejde, vynahradit to pusou nebo prstama asi jako jde, ale ne celý život…
Co se vám honí hlavou, předstíráte vzrušení, i když ho skoro necítíte, jak řeknete, že už se znovu neuvidíte?
Mně se stalo jednou a to ještě před dítětem, kdy jsem měla spíš problém i s něčím trochu nadprůměrným, že jsem fakt necítila, že je ve mně, řekla bych tak 6 cm v pozoru, hlavou se mi hojilo jen: Já chci zmizet, otočit prstenem a být pryč :zed: Na druhou stranu to byl super člověk, tři měsíce jsme chodili kolem sebe a cítili to víc a víc, takže mě to štvalo, překvapilo, to jsem fakt nečekala, bylo mi ho i líto.
No, prostě, co vy a malí kašpárci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4476
19.9.21 21:59

Proč to teď řešíš, když už to neni aktuální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14652
19.9.21 22:28

Som počula že i s malým gašparkom sa dá urobiť veľa srandy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
19.9.21 23:11

I s malym kasparkem lze hrat velke divadlo :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18384
19.9.21 23:15
@Fire_CarCoolCa píše:
Zažila to určitě většina z nás. Těšíte se na „poprvé“, všechno je super a pak zjistíte, že je malej, ale jako fakt malej, že se nedá vzít ani do ruky, v sobě ho sotva cítíte a prostě sakra, co teď:-)))
Víte, že z toho dál nic nebude, i když je jinak skvělej, bez sexu to prostě nejde, vynahradit to pusou nebo prstama asi jako jde, ale ne celý život…
Co se vám honí hlavou, předstíráte vzrušení, i když ho skoro necítíte, jak řeknete, že už se znovu neuvidíte?
Mně se stalo jednou a to ještě před dítětem, kdy jsem měla spíš problém i s něčím trochu nadprůměrným, že jsem fakt necítila, že je ve mně, řekla bych tak 6 cm v pozoru, hlavou se mi hojilo jen: Já chci zmizet, otočit prstenem a být pryč :zed: Na druhou stranu to byl super člověk, tři měsíce jsme chodili kolem sebe a cítili to víc a víc, takže mě to štvalo, překvapilo, to jsem fakt nečekala, bylo mi ho i líto.
No, prostě, co vy a malí kašpárci?

Rodila jsi přirozeně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 23:24

Mě se to stalo…asi ne úplně 6cm v pozoru, ale prostě fakt nic moc :nevim: Ale! Dala jsem jsem tomu šanci a OPRAVDU - se vším se dá pracovat 8). Nakonec jsem si ho vzala :D a sex je super, pozornějšího milence jsem neměla ;) a máme už dvě děti :D nelituju, že jsem ho kvůli tomuto nehodila přes palubu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
18384
19.9.21 23:35
@Anonymní píše:
Mě se to stalo…asi ne úplně 6cm v pozoru, ale prostě fakt nic moc :nevim: Ale! Dala jsem jsem tomu šanci a OPRAVDU - se vším se dá pracovat 8). Nakonec jsem si ho vzala :D a sex je super, pozornějšího milence jsem neměla ;) a máme už dvě děti :D nelituju, že jsem ho kvůli tomuto nehodila přes palubu :srdce:

Ale fuj, to neladí do zakladatelčina svatého rozhořčení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
20.9.21 00:01
@ekira5 píše:
Som počula že i s malým gašparkom sa dá urobiť veľa srandy :nevim:
@Ahep píše:
I s malym kasparkem lze hrat velke divadlo :pankac:

Ale zadna nechce sedet v prvni rade :mrgreen:

Ad tazatel/ka - predpokladam, ze drive dostanu artrozu nez Alzheimera, takze sex je super, ale byt si dobrymi kamarady a mit stejne zivotni hodnoty, smysl pro humor apod je pro me skoro vice pro dlouhodoby vztah. Takze pokud by partner byl jinak fajn, tak toto by pro me nebyl duvod k rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66582
20.9.21 00:42
@Janiky2 píše:
Ale zadna nechce sedet v prvni rade :mrgreen:Ad tazatel/ka - predpokladam, ze drive dostanu artrozu nez Alzheimera, takze sex je super, ale byt si dobrymi kamarady a mit stejne zivotni hodnoty, smysl pro humor apod je pro me skoro vice pro dlouhodoby vztah. Takze pokud by partner byl jinak fajn, tak toto by pro me nebyl duvod k rozchodu.

Takze by ses u sexu pretvarovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
20.9.21 06:41

@Venetia to ne, ale osobne nepovazuju za sex jen to zasunuti. Krome vyroby deti lze pri sexu pouzivat spoustu hracek pro dospele apod a pokud bychom si vyhovovali, tak myslim, ze i v sexu by se dala najit shoda pro oba.

Kamaradka ma manzela (oba cca 35-40 let) na vozicku, uz se tak potkali na online seznamce. Jsou spolu uz min 10let. Deti maji z umeleho vc prenatalni diagnostiky. Byli jsme na spolecne dovolene (s dalsimi rodinami) a mohu rict, ze jsou velmi stastna rodina. Takze toto take dokazali zvladnout :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
20.9.21 08:02

Já nechápu, jak někdo může mít pod 15 cm a být s tím v pohodě a nejít na operaci. Nedávno jsem tady narazil na vlákno, kde měl pán údajně 10 cm a byl (asi i kvůli tomu) v rozvodovém řízení. Těch 15 cm je taková hranice, kdy má vůbec smysl s tím provozovat sex. Samozřejmě, ideální je tak 17-18 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2450
20.9.21 08:08
@Mrusnok píše:
Já nechápu, jak někdo může mít pod 15 cm a být s tím v pohodě a nejít na operaci. Nedávno jsem tady narazil na vlákno, kde měl pán údajně 10 cm a byl (asi i kvůli tomu) v rozvodovém řízení. Těch 15 cm je taková hranice, kdy má vůbec smysl s tím provozovat sex. Samozřejmě, ideální je tak 17-18 cm.

Evropský průměr je 13 cm.. takže asi s tím jsou v pohodě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26508
20.9.21 08:44
@Janiky2 píše:
@Venetia to ne, ale osobne nepovazuju za sex jen to zasunuti. Krome vyroby deti lze pri sexu pouzivat spoustu hracek pro dospele apod a pokud bychom si vyhovovali, tak myslim, ze i v sexu by se dala najit shoda pro oba.Kamaradka ma manzela (oba cca 35-40 let) na vozicku, uz se tak potkali na online seznamce. Jsou spolu uz min 10let. Deti maji z umeleho vc prenatalni diagnostiky. Byli jsme na spolecne dovolene (s dalsimi rodinami) a mohu rict, ze jsou velmi stastna rodina. Takze toto take dokazali zvladnout :palec:

bože :zed: srovnávat lidi na vozíčku se zdravou ženou je teda docela úlet, a pro mně jsou „hračky“ například hnus, přijde mi nechutné při sexu ve dvojici živých lidí do sebe něco umělého strkat :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26508
20.9.21 08:46

@Fire_CarCoolCa v tomto případě bych nechala vztah vyšumět do ztracena, rozhodně bych to chlapovi neříkala na rovinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
20.9.21 08:56
@Mrusnok píše:

Nejspíš nebudeš ty v pohodě, ale jestli je ti 16 tak z toho vyrosteš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat