Pocit těžkých nohou a rukou

Anonymní
27.5.21 07:22

Pocit těžkých nohou a rukou

Zdravím, kdo z vás měl a jak řešil pocit těžkých nohou v těhotenství? Jsem 21 týden a je to hrozný. Někdy mám i jakoby těžké ruce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1287
27.5.21 07:59

Já to měla a to hned od začátku a nepomáhalo nic kromě masáže od partnera (a to jen na chvilku) a vypodložení nohou. Ale porodem to hned zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22586
27.5.21 08:14

Taky jsem to měla, pomáhalo schladit končetiny a dat nahoru. Ale jako prevenci to chce pravidelný pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519
27.5.21 08:17

Jsem 30 tt a nemám nic takového protože mám dostatek pohybu… Jako těhotná by jsi měla denně být venku na procházce 30 až 40 min… Právě proto aby si neměla otoky pocit těžkých nohou atd… V tehotenstvi je pohyb hrozně důležitý… Takže šup šup hezky na procházku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
27.5.21 08:19

Pravidelné procházky, dost tekutin, omezit slané apod (zadržuje vodu v těle.) A nakonec hodit nohy nahoru a odpočívat.
Ale můžu ti říct, že většinou se to bude stejně jenom zhoršovat s každým dalším týdnem. Zmizí to až po porodu. Bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 11:03

Pohyb mám, lítám kolem baráku a kolem dvou synů. No snad se to moc zhoršovat nebude. Z minulých tehu tohle neznám. Neměla jsem ani otoky. Hlavně mě vyděsilo že by se mohli objevit křečáky…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat