Pocit tlaku v pochvě a jakoby mělo něco vypadnout ve 23.týdnu

2706
26.4.17 19:43

Pocit tlaku v pochve a jakoby melo neco vypadnout ve 23 tydnu

Holky, jsem ve 23 tydnu tehotenstvi a mam obcas pocit silneho tlaku dole do pochvy, jakoby melo neco vypadnout nebo jako bych tam mela spatne zavedeny tampon.. Obcas mam v pochve i takove divne pichani, je to cele neprijemne, nevite cim by to mohlo byt?
Na kontrole jsem byla minuly tyden a bylo vse normalni.. Pohyby citim ted hodne dole..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

26.4.17 19:50

Dobrý večer, nechcete zkusit raději zajet na pohotovost nebo tam třeba alespoň zavolat? Myslím, že to by jste udělala jedině dobře, už pro klidný pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
26.4.17 19:53

@zudina
Přesně jako já, cítila sem kopance hodně dole, takový tlak a na kontrole sem byla minulý týden ve čtvrtek, včera mě začalo bolet břicho, tak sem včera jela na pohotovost a už si mě tady nechali na kapačkách a minimálně týden tady budu. Radši nic nepodceňuj a pro jistotu jeď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
26.4.17 19:55
@Kikkinka píše:
@zudina
Přesně jako já, cítila sem kopance hodně dole, takový tlak a na kontrole sem byla minulý týden ve čtvrtek, včera mě začalo bolet břicho, tak sem včera jela na pohotovost a už si mě tady nechali na kapačkách a minimálně týden tady budu. Radši nic nepodceňuj a pro jistotu jeď ;)

A co ti nasli? Proc jsi na kapackach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
26.4.17 19:57

Taky mam obcas takovy pocit, jsem 26tt, hlavne kdyz si pridrepnu nebo nejaky takovy pohyb. Obcas me tam i pichne a pohyby taky nekdy citim az moc dole, ale to si myslim ze je normalni jak se tam mimco vrti :). Na kontrole bylo vsechno v poradku, takze jsem to prestala resit, asi je to normalni. Me kolikrat pri chuzi picha i neskutecne v brisku, ale na to mi taky doktor rekl ze je to normalni, kdyz to v klidu prestane :). Kazdopadne jestli se ti neco opravdu nezda, tak si zajdi k doktorovi uz driv, at mas klid :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
26.4.17 20:04
@zudina píše:
Holky, jsem ve 23 tydnu tehotenstvi a mam obcas pocit silneho tlaku dole do pochvy, jakoby melo neco vypadnout nebo jako bych tam mela spatne zavedeny tampon.. Obcas mam v pochve i takove divne pichani, je to cele neprijemne, nevite cim by to mohlo byt?
Na kontrole jsem byla minuly tyden a bylo vse normalni.. Pohyby citim ted hodne dole..

Mela jsem to taky tak. Tlak a obcasny pichnuti vevnitr v pochve.. Cim to bylo nevim, dle doktorky bylo vse v pohode. Malej se narodil v terminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
26.4.17 20:07

Také jsem takový pocit mela (sice teda kolem 30tt).. Jela jsem na kontrolu a zjistili mi jen sestouply čípek:)
Pro klid bych se jela take radeji nechat zkontrolovat:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
26.4.17 20:07

Tak já to mám taky tak sem tam mě hodně píchá dole a někdy zas celí den nic a pak třeba zas…a někdy takový strašný tlak…no myslela jsme si že mám zánět ale zas nic mě nepálí, nesvědí :nevim: taky nevím co to je ale jdu na kontrolu 5.5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
26.4.17 20:08

Já jsem 22tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
26.4.17 20:09
@jakalm píše:
Také jsem takový pocit mela (sice teda kolem 30tt).. Jela jsem na kontrolu a zjistili mi jen sestouply čípek:)
Pro klid bych se jela take radeji nechat zkontrolovat:))

A ten sestouply cipek znamena co? je to neco spatne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
26.4.17 20:11
@Kajka9 píše:
Tak já to mám taky tak sem tam mě hodně píchá dole a někdy zas celí den nic a pak třeba zas…a někdy takový strašný tlak…no myslela jsme si že mám zánět ale zas nic mě nepálí, nesvědí :nevim: taky nevím co to je ale jdu na kontrolu 5.5

Ten tlak je fakt neprijemny ze? Mam to chvilku a pak to prejde.. A pak zase.. nevim cim by to mohlo byt.. nevim zda teda mam jet na pohotovost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
26.4.17 20:15

@zudina Tak jsme se ptala kamošky má to taky a prý je to normální prý je to jak mimčo tlačí na spodek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
26.4.17 20:23
@Kajka9 píše:
@zudina Tak jsme se ptala kamošky má to taky a prý je to normální prý je to jak mimčo tlačí na spodek

Jeee tak to jsi me uklidnila :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9193
26.4.17 20:27

@zudina No ona mě taky :D už jsem z toho měla celkem strach ale nechtěla jsem plašit je to první těhu tak nevím no… :mrgreen:
ale prý ona to má taky i známá že jak prcek tlačí na spodek a to píchaní má taky a taky je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
26.4.17 20:30
@Kajka9 píše:
@zudina No ona mě taky :D už jsem z toho měla celkem strach ale nechtěla jsem plašit je to první těhu tak nevím no… :mrgreen:
ale prý ona to má taky i známá že jak prcek tlačí na spodek a to píchaní má taky a taky je to normální

Moje je to prave taky prvni tehotenstvi.. A krom pichani mas i jakoby ten tlak v pochve? fuj uz aby to prestalo.. Je to fakt pocit jako by to dite melo vypadnout 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama