Pocit, že jsem těhotná, zkušenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 17:13

Pocit, že jsem těhotná, zkušenost?

Ahoj holky. Jdu za Vámi s takovým zvláštním dotazem. Stalo se Vám některé, že jste měla prostě pocit, že tentokrat už menstruace neprojde, ale těhotenský test byl negativní? Nemůžu se zbavit pocitu, že teď prostě ms nepřijde. Kdykoliv předtím, když jsem si dělala test, jsem vnitřně cítila, že mrcha stejně přijde, ale teď to tak necítím. Mám 2 dny zpoždění, na testu z rána něco málo, ale fakt jen náznak.
Měla jste to tak některá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
872
1.11.21 17:20

Měla jsem to spíš obráceně…jeden měsíc jsem si byla jistá, že nedorazí a bohužel i test negativní… A další měsíc jsem zase byla přesvědčená, že určitě přijde a nepřišla :lol: u obou dětí(i toho momentálně v pekárně :mrgreen: ) v den ms už krásně viditelné čárky, takže nebylo pochyb :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.11.21 17:34

Já to měla také naopak :) :D každý měsíc při snažení jsem před menstruaci cítila, že se určitě povedlo :lol: :lol: často jsem si sama vsugerovala příznaky :D
Měsíc, kdy se zadařilo sem neměla vůbec žádné priznaky ani pocit že se to podařilo :lol:
Hodně je to v hlavě :D :lol:
Preju vám krásné dvě čárky co nejdříve :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2204
1.11.21 17:35

Fótku, fótku! :mrgreen: testu. Něco málo taky dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
1.11.21 17:37

Hod sem fotku, co je “něco málo”. :mrgreen:
Jinak já to měla vždy obráceně. Když jsem byla přesvědčena, ze jsem těhotná, tak to neklaplo a naopak, když jsem si byla jistá, ze těhotná určitě nebudu, tak jsem měla // :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
1.11.21 18:38

Myslím, že to ve vztahu k tomu, zda těhotná jste, nebo nejste, není vůbec podstatné. Možná jste se jen přestala stresovat zbytečně dopředu, proto je to tentokrát jiné? :)

Hoďte nohy nahoru, neřešte nic dopředu a já myslím, že za pár dní bude jasno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
1.11.21 18:39

Kdykoliv jsem měla pocit, že jsem těhotná, tak jsem nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 18:49

@DeeDee.518 Tak já to nijak nehrotím. Zkoušíme to, ale vzhledem k tomu, že mám doma 14ti měsíčního chlapečka, je to takové na pohodu. Jen mě zajímalo, jestli to tak někdo měl. Ale máte pravdu, za pár dní bude jasno. :)

• Citovat
  • Nahlásit
1119
6.11.21 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jdu za Vámi s takovým zvláštním dotazem. Stalo se Vám některé, že jste měla prostě pocit, že tentokrat už menstruace neprojde, ale těhotenský test byl negativní? Nemůžu se zbavit pocitu, že teď prostě ms nepřijde. Kdykoliv předtím, když jsem si dělala test, jsem vnitřně cítila, že mrcha stejně přijde, ale teď to tak necítím. Mám 2 dny zpoždění, na testu z rána něco málo, ale fakt jen náznak.
Měla jste to tak některá?

Mela a byla z toho cysta 8o jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat