Pocit, že se mi spustí krev z nosu

Anonymní
11.7.13 20:13

pocit ze semi spusti krev z nosu

Ahoj, uz se vam nekdy stalo, ze jste mely(hnusny) pocit, ze se vam spusti krev z nosu? K tomu motani hlavy a zaludecni nevolnost? Taky mirne buseni srdce to ale prikladam strachu v ten moment. A bolest hlavy. Mam problemy s krcni pateri tak jestli by to mohlo byt od toho? Jinak me napadl vysoky tlak? V puberte jsem trpela na nizky. Docela me to vydesilo jsem s malou sama doma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.7.13 20:14

Omlouvam se za preklep: ze se mi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.13 20:22
Anonymní píše:
Ahoj, uz se vam nekdy stalo, ze jste mely(hnusny) pocit, ze se vam spusti krev z nosu? K tomu motani hlavy a zaludecni nevolnost? Taky mirne buseni srdce to ale prikladam strachu v ten moment. A bolest hlavy. Mam problemy s krcni pateri tak jestli by to mohlo byt od toho? Jinak me napadl vysoky tlak? V puberte jsem trpela na nizky. Docela me to vydesilo jsem s malou sama doma.

Mohlo by to být, vím že taťku už vezli i s infarktem a pak se zjistilo že to má od krční páteře.
Pomáhá mu nasadit si takovej ten molitanovej límec když to na něho přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
7662
11.7.13 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, uz se vam nekdy stalo, ze jste mely(hnusny) pocit, ze se vam spusti krev z nosu? K tomu motani hlavy a zaludecni nevolnost? Taky mirne buseni srdce to ale prikladam strachu v ten moment. A bolest hlavy. Mam problemy s krcni pateri tak jestli by to mohlo byt od toho? Jinak me napadl vysoky tlak? V puberte jsem trpela na nizky. Docela me to vydesilo jsem s malou sama doma.

Mohlo by to být obojí - krční páteř, vysoký tlak.
Anebo taky obyčejné vyčerpání. Rok od porodu jsem mívala „jednodenní chřipky“, tak jednou za dva měsíce zničehonic malátnost, slabost, zimnice, bolest hlavy… Stačilo se vyspat a hodně pít, druhý den jsem byla OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 20:30

Ten limec mam taky asi ho zkusim a unavena jsem tez. V noci lehnu, usnu a treba i 3× za noc se probudim :-(

• Nahlásit
  • Citovat
7662
11.7.13 20:33
@Anonymní píše:
Ten limec mam taky asi ho zkusim a unavena jsem tez. V noci lehnu, usnu a treba i 3× za noc se probudim :-(

Pokud máš někoho, kdo v případě potřeby obstará dítě, tak si během večera vypij půl litru meduňkového nebo třezalkového čaje a budeš spát jako špalek. (Alespoň na mě to tak působí.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 20:44

To bohuzel nemam pritel spi hrozne tvrde vubec nevi kolikrat za noc jeste k tomu vstavam s malou na nocnik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.8.13 20:13

Ahoj, pomoc. Mám nevlastního syna (čerstvých 13let), vídáme ho tak jeden víkend za dva měsíce a vždycky když k nám přijede, tak je mu buď zle (pocit na zvracení, motání hlavy - večer) a nebo se mu brzo ráno bezdůvodně spustí krev z nosu (a to fakt proudem a někdy sebou pak švihne na zem jak je mu zle). Brzo je zase ok, ale je to fakt často.

Mě, jakožto nevlastní mamce, se to fakt nezdá. Vypadá v těchto stavech jako smrt a jak říkám, jak je u nás, tak je mu takhle zle a doma je to prý to samé…

Všichni kolem tvrdí, že to je z růstu. Jeho mamce se občas spouštěla krev i v dospělosti…

Co by mu mohlo být? :?

Prosím o zachování anonymity :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.8.13 07:20

A to s nim jeho vlastni matka nebyla u lekare??? Ja bych urcite trvala na vysetreni jeste jsem neslysela, ze by se neco takoveho delo z rustu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama