Pocit zhnusení z přítele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 17:05

Pocit zhnusení

Ahoj, potřebuju se poradit… Pokaždé když mám přítele, se mi někdy hnusí. Kvůli tomu jsem se s bývalým i rozešla, myslela jsem, že mi prostě už nesedí a nerozumíme si, ten pocit zhnusení byl fakt silnej. Jenže v novém vztahu je to dost podobný a to jsme spolu krátce. Vůbec nechápu co to je, je to normální nebo jsem divná? Nebo na tom muže mít podíl braní HA? Jsem z toho celá zmatená, přijdu si jak blázen.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29608
27.6.22 17:32

A v čem se ti hnusí? Jako vzhledem nebo nějakým návykem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 17:40

@Kriss Tina právěže nedělá nic špatně, nebo nemá to důvod proč by se mi měl hnusit. O to víc to nechápu

• Citovat
  • Nahlásit
1638
27.6.22 17:44

A není to spíš jen takovéto „lov je lepší než kořist“?
Taky jsem to tak jednu chvilku kdysi pociťovala, když jsem byla sice už dospělá ale furt náctiletá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 17:48

@Kelliee to je taky dost možný. Byla jsem teď nějakou delší chvíli sama a tak nějak furt premyslim jestli to je ten pravej. Je teda možný že se ty pocity ustálí?

• Citovat
  • Nahlásit
602
27.6.22 18:25
@Anonymní píše:
@Kelliee to je taky dost možný. Byla jsem teď nějakou delší chvíli sama a tak nějak furt premyslim jestli to je ten pravej. Je teda možný že se ty pocity ustálí?

Jestli se ti hnusí už po krátké době, tak už to lepší nebude a nezkoušela bych čekat, jestli to přejde, to je jen prodlužování utrpení. Měla jsem stejnej problém, po zamilovaní následovalo rychle odmilovaní a pocit hnusu, kdykoliv se mě dotyčný chtěl dotknout nebo políbit. Bála jsem se, že budu pro život v páru dlouhodobě nepoužitelná, všechny kluky (i když byli hezci, chytří, fajn, na rukou mě nosili) jsem maximálně po 3 měsících odkopla. Pak jsem potkala manžela, udělalo to cvak a než jsem dvakrát mrkla okem, jsme spolu skoro dvacet let a i když proběhly krize a velký neshody, pořád ho miluju, pořád se s ním rada mazlim, každej den se na něho těším. Takže té chápu, měla jsem to stejně. I tobě přeju, ať brzo potkáš toho pravého. A možná nebude na škodu, když ho třeba na začátku budeš chtít trochu víc než on tebe. To by mohlo ty pocity zhnusení ucinne blokovat:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
27.6.22 18:44

No a když se s někým dáváš dohromady, tak tě dotyčný vzrušuje? Jako že na fyzické, hormonální úrovni.

Voní ti? On sám, ne parfém, i jeho čerstvý pot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 18:55

@Ou ano, já myslím že tohle je nějakej jinej problém. Stává se mi to i u lidi s kterými nejsem v nějakém bližším fyzickém kontaktu. A podotýkám že mi nic špatného nedělají :D takže je to asi něco psychického u mě, netuším.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
21473
27.6.22 19:06
@Anonymní píše:
@Ou ano, já myslím že tohle je nějakej jinej problém. Stává se mi to i u lidi s kterými nejsem v nějakém bližším fyzickém kontaktu. A podotýkám že mi nic špatného nedělají :D takže je to asi něco psychického u mě, netuším.

Máš nějaké jiné obtíže- třeba neurologického rázu? Brnění, necitlivost, divné bolesti, obtíže s viděním a tak?

Pokud jsi jinak zdravá, výkonná a v pohodě a pokud bys to chtěla prozkoumávat, tak to jednak začni pozorovat - tedy v jaký moment se ti to stává, jak se přitom cítíš, co dělají ty lidé a jaké mají charakteristiky, jak si vyspaná, najedená, střízlivá a v které si fázi cyklu (to si myslím že může hrát docela slušnou roli). No a pak hledej nějaké vzorce v těch datech, co vypozoruješ + chceš tak nějak volně přemýšlet o tom, jestli se to dělo i dřív, a jestli tam není napojení na někoho z minulosti.

Případně kdyby si s tím chtěla jít do psychoterapie, tak tak bych asi sáhla po někom, kdo dělá směr zvaný gestalt - je to praktičtějí než psychoanalýza, ale taky hledají propojení a porozumění tomu, co se děje na pozadí, v podvědomí a nějak to zasahuje do běžného světa.

tady je adresář lidí co to umí. Pokud k tomu nemáš žádné další psychické obtíže, tak to nepůjde hradit pojišťovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
27.6.22 21:51

Ja moc nechapu jak jako zhnusi - sexualne, mentalne, fyzicky?

Uz mne potkalo asi vse, ale nemyslim si, ze by to bylo pravidlem. Kolikrat i vyvstane nejaka blba vlatnost a pri narazu na ni se mi ten clovek hnusi. Taky se mi hnusi chrapajici muzi. Ten obrazek mam ikdyz jsou bdeli.

Jooo nikdo neni dokonaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat