Pocit, zpoždění, příznaky, negativní test

Anonymní
20.8.21 15:45

Pocit, zpoždění, příznaky, negativní test

Zdravím,
(prosím anonymně, je to pro mě citlivé) četla jsem, že pár z vás mělo pozitivní test až pár dní po (ne) očekávané MS. Tak nějak doufám, že je to i můj případ :srdce:. Nikdy jsem se extra nesnažila, po více letech neúspěchu jsem chtěla řešit stav s lékařem, ale do toho Covid, změny v práci atd.. menstruace chodí pravidelně i přes předpokládané anovulační cykly. Brala jsem různé doplňky atd., ale už dávno jsem to přestala řešit (nějak mi to poslední dobou ani nevadí, rozvíjím své zájmy, koníčky, cestuji a utrácím :D ). Pravda, že jsem tedy dost zhubla (prý to může mít vliv).. No v den, kdy jsem to měla dostat, jsem se vzbudila s tím, že jsem těhotná 8o. Takže po dlouhé době test a negativní :nevim:. Tak jsem to přikládala hloupému snu, co se mi zdál. Ovšem od té doby - zpoždění, bolesti prsou (to neznám 8o ) - pálení bradavek, hnusné žíly na prsou, bolesti v podbřišku, mnoho bílého hlenu, únava, návaly horka, špatné spaní, bolest zad, podrážděnost/plačtivost a říhání /žaludek na vodě.. vím, že psychika je opravdu mocná, ale aby si vymýšlela zrovna žíly a hlen (co jsem musela googlit :lol: ) :nevim:. No stal se ze mě lovec duchů a dnes jsem pátý den zpoždění našla jednoho po limitu :think:. Vždy jsem se nad duchařením spíš pousmívala, ale teď fakt nevím. Vždyť přeci příznaky dělá hCG a to by test ukázal, ne? Přijdu si jako blázen, najednou se cítím jiná 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1014
20.8.21 15:49

Ja tam tedy neco malo vidim, treba jsi mela ovulaci pozdeji a zadarilo se. Prala bych Vam to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
20.8.21 15:53

Něco tam vidím. Může to být cokoliv-těhotenství, neprosperující těhotenství, mimoděložní… Objednala bych se k lékaři, do té doby si můžeš třeba jako samoplátce zajít do jakékoliv laboratoře na hCG z krve. Stojí to cca do 250 Kč. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 15:59

@sarah1618
Díky :srdce:, je mi jasné, že nezbývá než čekat, spíš jsem se chtěla vypsat, protože nemám s kým to sdílet :)..je fakt, že jsem trochu krvácela dva dny před MS a pak jsem byla faaakt roztoužená, chudák muž, tolikrát :hug: :lol: :oops:. Tak třeba to byla ovulace, těžko říct :think:. Jen teď nevím, jak se chovat, už jsem se vyhla náročnému sportování, aquaparku, vínu s kamarádkou, bujaré oslavě. Snad mi intuice nelže :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 16:02

@agirt díky, snad to nebude nějaký průšvih :). Dokud to jde, tak se lékařům vyhýbám a nechci jít na gynekologii s něčím, co není. Kor když jsem předtím tak úspěšně odmítala návrhy léčby :D. Laboratoř zní lépe, snad to dělají i u nás na malém městě a hned se to nerozkřikne :D

• Citovat
  • Nahlásit
78
20.8.21 16:18
@Anonymní píše:
@agirt díky, snad to nebude nějaký průšvih :). Dokud to jde, tak se lékařům vyhýbám a nechci jít na gynekologii s něčím, co není. Kor když jsem předtím tak úspěšně odmítala návrhy léčby :D. Laboratoř zní lépe, snad to dělají i u nás na malém městě a hned se to nerozkřikne :D

Ne, toho se neboj. To je normálně lélařské tajemství, sestra si nedovolí někde to vykládat. Udělají to v jakékoliv laboratoři, nebo v takových těch odběrných místech, jako je synlab, aeskulab, euc, labin, agellab apod. určitě bude nějaké odběrové místo na každé poliklinice. Normálně si tam dojít, nejlíp hned ráno (většinou během dopol odváží vzorky) a požádat o odber na hCG jako samoplátce. Rovnou se domluvit, jakým způsobem můžeš dostat výsledky (ne všichni jsou tak pokrokoví a používají email).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 16:37

@agirt moc děkuji :kytka:, což to já vím, sama mám podepsanou mlčenlivost, ale tady drby (i fakta) jedou, sama to mám většinou z první ruky. A nedávno si moje lékařka pokecala s mojí maminkou :zed:.
Ale pokud se přes víkend nic nezmění, tak půjdu :).
Já už si to vůbec nepřipouštěla, říkala jsem si, že až si budu úplně jistá, tak to začnu řešit na gynekologii… No a teď taková nejistota :roll:. Moc bych si to přála, ale abych zrovna já byla ta výjimka :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat